September 26, 2023

УСІМ | UWIN

Українська світова інформаційна мережа | Ukrainian Worldwide Information Network

СЕРЙОЗНО?!

1 min read

Кажуть, в РНБО планують ввести санкції проти Ізраїлю

Підтримую! Давно пора! Ні для кого не секрет, що Ізраїль завжди був за Росію і на російські гроші поширював російську брехню в Україні та за кордоном. Про ОУН, про УПА, про Бандеру і Шухевича, розповідаючи про те, що УПА вбивали євреїв.

У той час, коли, наприклад, з вересня 1942 по лютий 1943 Наталія Шухевич, дружина головного командира УПА, Романа Шухевича, переховувала в своєму будинку від переслідування німецькими нацистами сусідську єврейську дівчинку Ірину Райхенберг. Дружина Командира УПА ставила під ризик власне життя, щоб врятувати маленьку єврейську дівчинку, за що могла бути, власне, і сама розстріляна. Але тим не менш. Євреї чомусь за російські гроші вірять росіянам. Ширять брехню про наших Героїв. І люто ненавидять Українців.
Це при тому, що росіяни з 1939 по 1950 вбили євреїв не менше, а може навіть і більше, аніж Гітлер.

Так ось нарешті в РНБО припускають, що Україна може: (1) призупинити безвіз з Ізраїлем і (2) виключити представника Ізраїлю з дипломатичних зустрічей міністрів оборони у форматі Рамштайн.

Київ невдоволений пасивністю ізраїльтян щодо передачі озброєння нашим військовим.

Причин для таких кроків декілька. Зокрема, це недружнє ставлення до українців, які приїжджають до Ізраїлю, та припинення дії в цій країні програми медичного страхування для наших біженців. Зазначається, що Україна офіційно закликала Тель-Авів переглянути рішення щодо медстрахування, однак наразі реакції на це немає.

Крім того, Ізраїль не хоче допомагати Україні зброєю. Ба більше, є підозра, що важлива інформація з зустрічей Рамштайн просочується до третіх осіб.

Себто Ізраїль в зустрічах Рамштайму не для того, щоб надавати нам зброю, а просто тупо для того, щоб зливати росіянам всі переговори і надання іншими країнами нам зброї.

Іван Носенко

Від УСІМ:

Найглупіше, що можна зробити в міжнародних відносинах, — це посваритися із Ізраїлем, а відтак — і з тими країнами світу, в яких Ізраїль має потужне лоббі.

Нагадаємо, що з поверненням Беньяміна Нетаньягу на посаду прем‘єр-міністра Ізраїлю для України появлялася надія поліпшити взаємини з цією країною, але влада України не скористалася цією можливістю.

Чи не дивно, що з Ізраїлем не зміг знайти спільну мову президент України, який є євреєм за національністю і батьки якого, наскільки нам відомо, з початком повномасштабного вторгнення Росії в Україну, евакуювалися до Ізраїлю?

До теми:

Leave a Reply

© 2017 - 2021 Ukraina, Inc. All Rights Reserved. No part of this site can be used without a hyperlink to a particular publication.  Newsphere by AF themes.