February 4, 2023

УСІМ | UWIN

Українська світова інформаційна мережа | Ukrainian Worldwide Information Network

ГОЛОВНА | HOME

Українська Світова Інформаційна Мережа (УСІМ)

Ukrainian Worldwide Information Network (UWIN)

Українська Світова Інформаційна Мережа – платформа для об’єднання зусиль україноцентричних журналістів та блоґерів України й діаспори для створення умов з метою формування україноцентричної системи засобів масової інформації України.

Пожертви на користь Орґанізаційного Комітету Руху Світового Українства можна зробити через [Український Університет] або [Міжнародну Фундацію Лідерства].
Відповідно до законодавства США ці пожертви не підлягають оподаткуванню.
Пітримати Українську Світову Інформаційну Мережу (УСІМ) можна через [Україну Інк].

THANK YOU FOR YOUR SUPPORT!

Donations to Ukrainians Worldwide Movement Organizing Committee can be made through [Ukrainian University] or [Leadership International Foundation].
These donations are tax-deductible under US law.
You can support the Ukrainian Worldwide Information Network (UWIN) through [Ukraina, Inc].

Найновіше із стрічки новин | Latest from the news stream

УРОК УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ У КРАКОВІ

Як російськомовних українців можна перемкнути на українську Пішли в Кракові до українського ресторану. Три мої подруги-польки, товариш з України і я. За столом поруч з 20 осіб, російськомовні і ще дуже гучні. Ми один одного не чули. Я не витримав і категоричним тоном польською попросив їх розмовляти тихіше. Запала тиша. Моя подруга прокоментувала польською до…

СЕРГІЙ ГАЙДАЙ ПРО БОРОТЬБУ З КОРУПЦІЄЮ

Чому українські правоохоронці раптово почали проводити масові обшуки та затримання чиновників, підозрюваних у корупції? Які стосунки до облав мають західні партнери і чим антикорупційні дії української влади можуть обернутися для президента Зеленського? Про це спеціально для каналу «Сейчас» розповів відомий український політтехнолог Сергій Гайдай. Від УСІМ: Особливо вчаровує назва каналу — «Сєйчас». Це закид Олені…

ЧИМ ОБЕРТАЄТЬСЯ БЕЗДІЯЛЬНІСТЬ «ПРОСВІТИ»

Правління Чернігівського обласного товариства «Просвіта» імені Т.Шевченка виступило із заявою щодо перейменування обласної універсальної бібліотеки. Заяву опублікував Всеукраїнський незалежний медійний ресурс “Сіверщина”. Перед цим на цьому ж сайті було перепубліковано з газети «Слово Просвіти» статтю Миколи Тимошика «Атака на патріотів Русових — помста за Короленка?». І в заяві чернігівської «Просвіти», і в статті М. Тимошика…

Підписатися, щоб одержувати повідомлення про новий контент на електронну кошту | Subscribe to get new content delivered directly to your inbox.

© 2017 - 2021 Ukraina, Inc. All Rights Reserved. No part of this site can be used without a hyperlink to a particular publication.  Newsphere by AF themes.