December 7, 2023

УСІМ | UWIN

Українська світова інформаційна мережа | Ukrainian Worldwide Information Network

ГОЛОВНА | HOME

Українська Світова Інформаційна Мережа (УСІМ)

Ukrainian Worldwide Information Network (UWIN)

Українська Світова Інформаційна Мережа – платформа для об’єднання зусиль україноцентричних журналістів та блоґерів України й діаспори для створення умов з метою формування україноцентричної системи засобів масової інформації України.

Пожертви на користь Орґанізаційного Комітету Руху Світового Українства можна зробити через [Український Університет] або [Міжнародну Фундацію Лідерства].
Відповідно до законодавства США ці пожертви не підлягають оподаткуванню.
Пітримати Українську Світову Інформаційну Мережу (УСІМ) можна через [Україну Інк].

THANK YOU FOR YOUR SUPPORT!

Donations to Ukrainians Worldwide Movement Organizing Committee can be made through [Ukrainian University] or [Leadership International Foundation].
These donations are tax-deductible under US law.
You can support the Ukrainian Worldwide Information Network (UWIN) through [Ukraina, Inc].

Найновіше із стрічки новин | Latest from the news stream

БУДАПЕШТ — ГОЛОВНИЙ БІЛЬ УКРАЇНИ

З приводу ідеї відновлення ядерного статусу України В грудні 2016 року народний депутат Віктор Вовк разом з колегами розробив та зареєстрував законопроект щодо скасування безядерного статусу України на підставі невиконання ядерними державами-гарантами Будапештського меморандуму про безпекові гарантії України. Юридичне і міжнародно-правове обґрунтування законопроекту, який так ніколи навіть не був розглянутий у Верховній Раді Украіни: Пояснення…

ВІД ПЕРШОЇ ОСОБИ​

Проявилася фахово посол України в США Пишу мало і відповідаю на повідомлення не відразу, бо у Вашингтоні над зміцненням підтримки України на всіх напрямках працює велика #TeamUkraine — офіційні делегації України у складі Голови Верховної Ради України Ruslan Stefanchuk, Міністра оборони України Rustem Umerov, Керівника Офісу Президента України Даша Зарівна, Міністра з питань стратегічних галузей…

КУДИ ЙДЕМО?

Зеленський несподівано скасував відеозвернення до сенаторів США Президент України Володимир Зеленський в останній момент скасував онлайн-брифінг для сенаторів Сполучених Штатів Америки. Про це повідомляє журналіст CNN Ману Раджу.  “Лідер більшості в Сенаті Чак Шумер заявив, що президент України Зеленський більше не збирається бути присутнім на секретному брифінгу через питання, що виникло в останню хвилину”, – йдеться…

Підписатися, щоб одержувати повідомлення про новий контент на електронну кошту | Subscribe to get new content delivered directly to your inbox.

© 2017 - 2021 Ukraina, Inc. All Rights Reserved. No part of this site can be used without a hyperlink to a particular publication.  Newsphere by AF themes.