October 25, 2021

УСІМ | UWIN

Українська світова інформаційна мережа | Ukrainian Worldwide Information Network

ГОЛОВНА | HOME

Українська Світова Інформаційна Мережа – платформа для об’єднання зусиль україноцентричних журналістів та блоґерів України й діаспори для створення умов для формування україноцентричної системи засобів масової інформації України.

Найновіше із стрічки новин | Latest from the news stream

Українська Світова Інформаційна Мережа – платформа для об’єднання зусиль уккраїноцентричних журналістів та блоґерів України й діаспори для створення умов для формування україноцентричної системи засобів масової інформації України.

НА МИКОЛАЇВЩИНІ ПІДТРИМУЮТЬ УКРАЇНІЗАЦІЮ ІНФОРМАЦІЙНОГО ПРОСТОРУ

61% миколаївців підтримують застосування української мови в публічному просторі – опитування Миколаївці майже не помітили українізацію культурної сфери та не вбачають в мовному законі бар’єр для відвідування культурних заходів. Про це свідчать результати дослідження «Аналіз культурних політик та рівня задоволеності культурних потреб миколаївців: «Миколаїв: культурний контекст», яке проведено Агенцією розвитку Миколаєва у партнерстві з експертами Центру інноваційного…

THE BATTLE FOR HISTORY & BUILDING OF IDENTITY

Ukrainian University Club site shared Professor Serhiy Kvit’s article THE BATTLE FOR HISTORY & BUILDING OF IDENTITY: Fake News confronts Professional News published yesterday by “StopFake.org”. We hope that this article will be an occasion for a broad discussion not only and not so much of the problem of Russian fakes, but also of the…

НОВИЙ ТЕЛЕКАНАЛ ЗЕЛЕНСЬКОГО?

Екснардеп Борислав Береза на своїй сторінці в Фейсбук пише, що в павільйонах кіностудії імені Олександра Довженка в Києві, підпорядкуваній Міністерству культури України, розгортають нові потужні студії для нового каналу, що його прискорено створюють під Зеленського. Пан Береза переконаний, що редакційну політику каналу можуть визначати програми, аналоґічні позиціям Сергія Лещенка, Юлії Мендель, Давида Арахамії та ін….

Підписатися, щоб одержувати повідомлення про новий контент на електронну кошту | Subscribe to get new content delivered directly to your inbox.

© 2017 - 2021 Ukraina, Inc. All Rights Reserved. No part of this site can be used without a hyperlink to a particular publication.  Newsphere by AF themes.