September 26, 2023

УСІМ | UWIN

Українська світова інформаційна мережа | Ukrainian Worldwide Information Network

РОЗПАД ЕРЕФІЇ

1 min read

Треба пам’ятати, що “золота орда” утворилася лише після завоювання Русі. Цей факт (з середини 13 ст.) завжди мені вказував, хто й де буде могильником імперії чингизидів, московитів, царів, більшовиків та інших мутантів.

Давно пропоную: запустити в інфопростір ідею конфедерації євро-азійських республік. Такий правовий статус національних утворень зможе запобігти хаосу, для початку, хоча б як багатоступеневий буфер.

Якщо цю програму розвивати, вона стане рятівною багатьом зацікавленим. Серед нинішньої кремлівської опозиції — всі імперці! Шкода, що відійшли в минуле Шеймієв, Назарбаєв, деякі лідери Далекого Сходу, Якутії, Карелії та Карачає-Черкесії.

Судячи з нарад у путіна, азіати зближаються з Туреччиною. Довколабайкальські утворення тяжіють до Китаю, але охочіше підуть у конфедерацію, ніж до Піднебесної.

Погано, що наступним диктатором на москві вже погоджено Миколу Патрушева. Однак нацмени Шойгу та Собянін мають ресурси і сили для боротьби з ним.

Ще гірше, що в Україні — капела москвофілів та контора шпигунів. Ніколи такі “серйозні” люди не ставили проблему розвалу ерефії як безпекову програму. “Геть від Москви!” — то для поетів та самогубців.

Нинішні історики не мають жодного впливу на “хор мальчіков”, який заробляє, але не розвиває державу.

Агонія імперії вже не пророче кіно. Це криваві події, що можуть завершитися нуклеарним реквіємом. Тому завдання санітарної обробки всередині та за огорожею “тюрми народів” вже постали. Їх пора втілювати.

До речі, розпад ” Золотої орди” сумирно пішов у ногу з історичним процесом. Ніщо не є “геополітичною катастрофою”, якщо йде до людей і народів з добром і миром.

Віктор Тютюн

Leave a Reply

© 2017 - 2021 Ukraina, Inc. All Rights Reserved. No part of this site can be used without a hyperlink to a particular publication.  Newsphere by AF themes.