February 4, 2023

УСІМ | UWIN

Українська світова інформаційна мережа | Ukrainian Worldwide Information Network

В Ізраїлі повернувся до влади один із найуспішніших прем‘єрів країни Беньямін Нетаньягу. Вітаючи Б. Нетаньягу з черговим призначенням на посаду прем‘єр-міністра, Володимир Іваненко у своїх нотатках «ПОВЕРНЕННЯ БЕНЬЯМІНА НЕТАНЬЯГУ» задається запитанням: Чи буде воно сприятливим для україно-ізраїльських взаємин?

Автор нотаток пише про непрості, часом суперечливі, а часом і дуже дражливі для українців факти, події та явища як із життя Б. Нетаньягу, так і в україно-ізраїльських взаєминах.

У публікації вперше озвучується закоріненість роду Нетаньягу в Україну, його спорідненість із знатними українськими родами й висловлюється сподівання, що україно-ізраїльські взаємини перейдуть у якісно нову фазу, що Ізраїль реально підтримає Україну в її спротиві російській аґресії і що Ізраїль нарешті визнав влаштований Московією в Україні Голодомор ґеноцидом українського народу.

Leave a Reply

© 2017 - 2021 Ukraina, Inc. All Rights Reserved. No part of this site can be used without a hyperlink to a particular publication.  Newsphere by AF themes.