November 29, 2023

УСІМ | UWIN

Українська світова інформаційна мережа | Ukrainian Worldwide Information Network

ГУР — ЦЕ НАША МАЛЕНЬКА ДИТИНКА

1 min read

“Гур це наша маленька дитинка”, — заявив представник ЦРУ в інтерв’ю Washington Post де вийшла стаття, як американці створили в Україні свої власні підрозділи під флагом СБУ та ГУР.

Взагалі цікава стаття вийшла, яка в мене особисто викликає реакцію “Facepalm”, хоча я вже нічому не дивуюсь. Звісно, з точки зору США мати в різних країнах ручні спецслужби, їх працівників це добре, але як це узгоджується з національним законодавством України?

Технічно, український службовець повинен захищати український інтерес, але фактично є співробітником іноземної розвідки.

Це до речі цікаве питання в контексті подвійного громадянства. Якщо громадянин України за народженням отримує громадянство США в порядку подання запиту (не автоматично, як неповнолітня дитина), то ця людина присягає на вірність США і відмовляється від вірності іншим країнам громадянство яких вона має.

Тобто якщо постане питання до такого громадянина: “Виконай завдання в інтересах США і зрадь інтереси України”, то згідно клятви такий громадянин зобов’язаний ставити інтереси США вище ніж інтереси України, бо він відмовився від вірності країні народження під час отримання американського громадянства.

Ростислав Шапошников

До теми:

Ukrainian spies with deep ties to CIA wage shadow war against Russia – The Washington Post

Leave a Reply

© 2017 - 2021 Ukraina, Inc. All Rights Reserved. No part of this site can be used without a hyperlink to a particular publication.  Newsphere by AF themes.