September 26, 2023

УСІМ | UWIN

Українська світова інформаційна мережа | Ukrainian Worldwide Information Network

З ІНФОРМАЦІЙНОГО ФРОНТУ РОСІЙСЬКО-УКРАЇНСЬКОЇ ВІЙНИ У ПОЛЬЩІ

1 min read

Польща недооцінює страшну загрозу, яку створюють у Польщі російськомовні

Це прочитаєш під своїм постом, коли напишеш, що заливає тебе кров, бо в твоїй Польщі піп з України кличе до Вроцлава з лекцією історії російською мовою “хорошую русскую”, а піп у відповідь пише, що до його церкви теж і білоруси приходять співати.

І таким чином моя любов до України виявляється хворою.

Ні. Це любов до Польщі і засада: нічого російського!

Поляки притомні. Таким чином ми русофоби. Уважаємо, що на нашій землі зась попам суржикомовним, що готові влаштувати збіговисько для фсбешної русской, зась попам російськомовним, що готові потішати білорусів, бо польсько-білоруська війна на кордоні ще не закінчилась.

В Україні поляки не крутять носом на УПЦ МП. Туди собі запрошуйте російських тамар та київських лад лузін. До нас, до Польщі їх не кличте.

Я вас попереджаю. Якщо ви маєте намір зловживати нашою до вас прихильністю та гостинністю і хочете нам улаштувати такий самий русский мир, як маєте там, то вибачте, але геть звідси з попами російськими, які під прикриттям ПЦУ у Вроцлаві, запрошують хороших русских до Польщі і цілуються з потенційними шпигунами з Білорусі.

НІЧОГО РОСІЙСЬКОГО! А якщо не можете цього зрозуміти, ГЕТЬ ЗВІДСИ!

PS: Попів з польської православної автокефальної церкви, зборище агентів кремля, теж заберіть з собою. І ксьондзів теж.

* * *

Українці, знайомтесь.
Сєрґєй Мальцев. Черговий миротворець у стилі московської церкви. Ви з ними адін народ. Я вас не посварю з білорусами, бо 128 з них (на країну з кількома мільйонами населення) служать у Полку Калиновського.

І тепер немає вже значення, що сотні тисяч білорусів задіяні у підтримку війни Росії з Україною.

Але то я ваш ворог, бо хочу вас посварити з тими, які пропустили російські війська через свою територію.

Летовища, з яких стартують у Білорусі винищувачі, це теж не вони обслуговують. Розумієте? Якщо запитати про участь білоруського населення у підтримці Путіна, білоруси вам скажуть “нас там нет”. Але то я брешу…

Я не знаю особисто жодного білоруса, який був би білоруськомовний і насправді налаштований не русскомирно. 90% білорусів — це росіяни, а пошук “хороших русских” це просто зрада.

PS. Де взагалі доказ, що воно — білорус. Усе російською. Навіть своє ім’я та прізвище записано в транслітерації з російської. Сидить у Польщі. Такий войовничий. Виходить на ті свої смішні демонстрації білорусів у Польщі, а не мають навіть відваги, щоб стояти під своїм посольством. Українці в Польщі протестують у кожному місті. А це? Путіномовні білоруси. Хай їм грець.

* * *

Серед моїх польських знайомих трапляються люди, що спілкуються з громадянами Білорусі. Кажуть, що більшість тих громадян Білорусі повторюють російську пропаганду. Про бомблених українцями діток Донбасу, про “не все так страшно в Україні”, про захист російськомовних, про адін народ. Один знайомий, одружений з білорускою, каже, що він їй не вірить, бо читає мої дописи і зі мною розмовляє. Але вона здатна переконати інших поляків до тих побрехеньок. Я гадаю, що Польща недооцінює цю страшну загрозу, яку створюють у Польщі ті російськомовні насправді росіяни. Бо білорус — це людина білоруськомовна. А не російськомовна.

* * *

Українці з Вроцлава! Ви гадаєте, що ПЦУ це щось краще за УПЦ МП? Читайте, що ваш суржикомовний пастирь коїть у Вроцлаві! До Вроцлава кличе “хороших русских”, а на службу божу білорусів та грузинів запрошує співати. Ті білоруси там українською співають? За Україну моляться?

Цей піп з ПЦУ вас “мирить” з білорусами, з території якої бомби летіли і мабуть далі летять на Україну. Білоруси — майже всі російськомовні. Проти агресії з території Білорусі не протестували!
Досі я думав, що то тільки попи російські вважають росіян та білорусів вашими братами, з котрими треба миритись, а не виганяти їх збройним чином з України.

А виходить, що ПЦУ (принаймні у Вроцлаві) таке саме кодло “миротворців” та “братбратавбиваєників”. Ви ходите до цього попа молитися разом з білорусами? А мабуть там ще й хорошиє русские приходять? Руки опускаються!

* * *

Православні Вроцлава! Знайте свого патлатого попа Арсенія Ревтова! Як він у Вроцлав кличе росіянку з Москви, яка має до вас приїхати і вам російською мовою втовкмачувати, що ви і росіяни — один народ.

Те саме вам піп втирає в Польщі на службах божих?
Інших “хороших русских” теж кличе? У голову не вкладається.

Пшемислав Ліс-Маркевич

Від УСІМ:

Як бачите, ми мали рацію, коли звернули увагу на те, як біженці з України, серед яких виявилося й багато представників «п‘ятої колони», стають у країнах свого перебування свідомими чи несвідомими аґентами впливу «русского міра».

Польща стає однією з найгарячіших точок у цій інформаційній війні, яку підігріває Москва.

Тривожна інформація з околиць Жешува і з польсько-білоруського кордону свідчить про те, що там активізується не тільки «п‘ята колона», а й диверсійна діяльність…

До теми:


Ваша підтримка Української Світової Інформаційної Мережі дуже важлива. Підпишіться, щоб отримувати оновлення на електронну пошту. Складіть пожертву на УСІМ. Дякуємо!

Leave a Reply

© 2017 - 2021 Ukraina, Inc. All Rights Reserved. No part of this site can be used without a hyperlink to a particular publication.  Newsphere by AF themes.