September 26, 2023

УСІМ | UWIN

Українська світова інформаційна мережа | Ukrainian Worldwide Information Network

ДВІ ДУМКИ ПРО ОДНО ЯВИЩЕ

1 min read

Зеленський так увійшов у свою роль, що тепер і виходити не збирається

НАДІЇ НА ЗЕЛЕНСЬКОГО МАРНІ

Уся справа в тім, що вибудовувати-проявляти нове та інакше можна лише там, де готові умови та сформоване тло. Наприклад, нові рейки залізниці можна побачити лише там, де до цього (задовго до рейок та потягів) проведено роботи із підготовки рельєфу, вирубано зайві дерева або прорізано тунелі крізь перешкоди, збудовано насип тощо.

Зеленський та його посіпаки… в кращому випадку машиністи. Точніше вбрались в однострій машиністів та стюартів. Якщо дотримуватись моделі із залізницею. Вони лише тягнуть важелі, крутять штурвали, хаотично тиснуть на кнопки, розносять чай-каву та квитки перевіряють…

Не мають вони при цьому жодного уявлення, ані про конструкцію рухомого складу, ані про інші технічні унд технологічні подробиці. Вони не будували того потяга. Ба більше, вважали оте “потягобудування” справою марудною та нецікавою, справою лузерів та невдах. Їх задача монетизувати свою тимчасову посаду.

Разом із тим, в нащому випадку, задачею, якої прагнуть “пасажири потягу Україна” є рух за новим маршрутом. В нашому випадку саме зараз є необхідність займатись не стільки потягом скільки шляхом. Саме зараз тре ба розуміти не тільки умовний напрямок руху, скільки треба проводити “грунтові роботи”, які забезпечать можливість прокладання рейок. І до самих рейок… ще дуууже далеко.

Гадаю моделька вийшла досить наочною. Українці потребують зараз інженерів, механіків, будівельників та архитекторів…

Але подібних людей принципово немає у кодлі сучасних політиканів. Там самі паразити, які радісно дожерають потяг державності та розпилюють рейки минулого шляху…

Немає майбутнього за зеленським … хоча б тому, що навколо нас, у сусідніх країнах починають формуватись команди інженерів. Інженерам немає про шо говорити із паразитами …

Якось так. Наш потяг вже давненько нікуди не їде. Нам перефарбовують вагони та час від часу розхитують залишки вагонів, щоб ми думали що десь їдемо. Попереду вже немає рейок… і позаду також їх вже немає. Одже, немає жодної потреби в інженерах. Банкують паразити та профанатори…

Вихід в такій ситуації зовсім не там, де вхід. Вибір не вельми широкий. Або пересісти до інших потягів та їхати не своєю дорогою. Або завершити життя на іржавих залишках ілюзій.

Або… починати висувати з себе інженерів та інших людей, які здатні спроектувати шлях, передбачити дорогу, збудувати необхідний транспортний засіб… та вивести нарешті українців з глухого закутку людожерських манівців (куди нас свідомо та навмисно завели паразити та імітатори).

Отже, немає в українців майбутнього разом із зеленським. Навіть у тих, хто бажає жевряти на залишках купи брухту.

Олександр Новохацький

* * *

ДОГОВІР ДОРОЖЧИЙ ГРОШЕЙ

Одна з ознак цівілізаціі — відношення до договору.

Для відповідальних, дорослих і цивілізованих людей, якщо ви з кимось укладаєте угоду, фіксовано або усно — не можна порушувати домовленостей. Незалежно від обставин.

Якщо ви порушуєте договір — ви назавжди позбавляєтесь права вважатися адекватним членом спільноти, стаєте руконепотисканним, втрачаєте довіру і авторитет. Часто це є кримінальним злочином або адміністративним порушенням і вас засуджують і карають. Це ж стосується і публічної брехні. Це теж порушення договору — коли ти політик — брехати суспільству — це не мистецтво PR, а злочин.

Поза межами цивілізації, у світі криміналу, тиранів, диктатур і печерних спільнот, дотримання договорів — це для лузерів і лохів. Кинути, забути обіцянки, порушити домовленості, відмінити договір в односторонньому порядку, збрехати — це особливе мистецтво для «хазяїв життя», зухвалих пацанів, сильних і розумних. Той, хто зумів збрехати, обдурити, першим порушити домовленості — той переможець і успішний везунчик.

Обіцянки політиків під час виборчої компанії — це договір з виборцями і громадянами. Наприклад, обіцянка що ти йдеш тільки на один президентський термін. Якщо ти їх порушуєш, міняєш в односторонньому порядку, ти відразу фіксуєш, до якого світу ти себе відносиш. До цівілізаціі, демократії, до правового суспільства або до криміналу, диктатури, відсталого світу.

А виборцю треба вирішувати, який політик нам потрібен — той, що дотримується договорів, або кидала з кримінальним світоглядом.

Українцям цьому ще вчитися і вчитися.

Сергій Гайдай

До теми:

А вас же попереджали…


Ваша підтримка Української Світової Інформаційної Мережі дуже важлива. Підпишіться, щоб отримувати оновлення на електронну пошту. Складіть пожертву на УСІМ. Дякуємо!

Leave a Reply

© 2017 - 2021 Ukraina, Inc. All Rights Reserved. No part of this site can be used without a hyperlink to a particular publication.  Newsphere by AF themes.