September 26, 2023

УСІМ | UWIN

Українська світова інформаційна мережа | Ukrainian Worldwide Information Network

КОМУСЬ – ВІЙНА, А КОМУСЬ – ЕЛІТНА КВАРТИРКА У ФЛОРИДІ

1 min read

…на морському узбережжі, за якісь 900 000 доларів. Їх ще в 2018-му заплатив чоловік нашого посла в США Оксани Маркарової Данило Волинець. Хоч сьогодні ринкова вартість такої нерухомості – на 278 кв. м, з трьома спальнями і трьома ж ваннами – стартує з півтора мільйона негривень. Не те саме точнісінько, як на фото, але дуже подібне, бо з того ж самого супер престижного району в Помпано Біч і навіть з тієї ж вулиці.

Адже поруч – фантастичної краси пляжі, басейн на території житлового комплексу і прочая радощі закордонного життя, що вдалося. Їх можуть собі дозволити тільки по-справжньому талановиті українські фінансисти О. Маркарова і Д. Волинець, про чиї оборудки з «Активбанком» не писало хіба що дуже ліниве українське ЗМІ.

І лише направду нероби чи сліпі на обидва вуха не згадували про роль нашого посла у мовчанні ягнят з приводу непрацюючого ленд-лізу для України.

Трохи напруживши американські датабази і заплативши за доступ до них власними кревними, я знайшла нажите непосильною посольськи-банкірською працею майно. Аж до конкретної його адреси.

Заодно ще багато чого цікавого з життя першого чоловіка українського посольства в США та його дружини. Як-от: крім недавно відкритого ними ресторану «Рута» у Вашингтоні, про це вже повідомлялося, п. Волинець є власником ще бізнесів у США – починаючи з 2015-го. А також мав одного разу клопіт з поліцією. І посаду в культурному центрі при посольстві, уявіть собі, теж має!

Порадійте ще більше за це прекрасне подружжя шалено вмілих українців, перейшовши за посиланням у першому коментарі.

Людмила Пустельник

До теми:

Елітна нерухомість та конфлікт інтересів посла України в США О. Маркарової

Leave a Reply

© 2017 - 2021 Ukraina, Inc. All Rights Reserved. No part of this site can be used without a hyperlink to a particular publication.  Newsphere by AF themes.