September 26, 2023

УСІМ | UWIN

Українська світова інформаційна мережа | Ukrainian Worldwide Information Network

ШАПОШНИКОВ РОЗВІНЧУЄ БУТУСОВА

1 min read

Ознайомився з заявою Юрія Бутусова про те, що Андрій Портнов подав на нього в суд за висловлення щодо про-російської діяльності. Бутусов негодує та звинувачує Зеленського, що він співпрацює з Портновим, який під санкціями США та переслідує Бутусова через суди.

Хочу надати свій коментар з цього приводу:

1. Вважаю суперечку Бутусова та Портнова не як суперечку ворогуючих таборів, а як суперечку представники одного політичного табору. Сайт Цензор.нет главредом якого є Бутусов, був створений під керівництвом лідера БЮТ Олександра Турчинова для боротьби з Ющенко. До БЮТу входили також Арсен Аваков та Андрій Портнов. Тобто Бутусов фактично працював на обслуговування Портнова.

2. Після Майдану 2014, Бутусов продовжив працювати на Народний Фронт – проект створений тими хто відійшов від Тимошенко (Турчинов, Аваков і Ко). Як ви знаєте, я відразу став в жорстку опозицію до Авакова, а Бутусов визначив мене своїм ворогом та надав сайт Цензор.Нет для публікації дезінформації щодо Ростислава Шапошнікова в якості помсти за боротьбу з Аваковим. Бутусов був дуже злий, що я критикував аваківську недореформу поліції.

3. Як загальновідомо, Бутусов був і є головним медійним лобістом генерала Руслана Хомчака та його захисником по справі Іловайську. Хомчак це людина олігарха Коломойського – головного партнера Арсена Авакова на якого працював Бутусов. Також Хомчак дружній і до Авакова, а тому закономірно що Бутусов захищав Хомчака. Бутусов публічно казав про мене дезінформацію по справі Хомчака, начебто я кажу не правду про дії Хомчка в Іловайську, хоча це підтверджено відео. Також Бутусов публічно збрехав, що начебто “я маю бізнес розповідаючи про Хомчака”, хоча ніякого бізнесу я не маю і це моє самостійне журналістське розслідування.

4. Арсен Аваков на якого працює Юрій Бутусов – має дружні та теплі відносини з Андрієм Портновим. Як загально відомо, після перемоги Зеленського, Коломойський заявив, що перемога ЗЕ це його спільна перемога з Арсеном Аваковим. В Україну тоді відразу повернувся Андрій Портнов який отримав охорону поліції Авакова і олігарх Коломойський. Для Коломойського Портнов дуже близька людина, Портнов також офіційний адвокат Коломойського. Так вони затягнули Олега Татарова в ОП, тому що Татаров адвокат в компанії Портнова – адвоката Коломойського. Аваков також дружній з Татаровим.

5. Тому що виходить? Юрій Бутусов працював на політичну команду частина якої є Андрій Портнов і наприклад воював інформаційно з Ростиславом Шапошніковим, який в жорсткій опозиції до команди Коломойського, в яку входять Аваков, Зеленський, Портнов, Татаров. Тому своїми діями Бутусов допомагав Портнову знову прийти до влади.

6. Наразі ця юридично-інформаційна перепалка між Бутусовим та Портновим це проста суперечка членів однієї політичної команди, їх власні справи, тому апелювати до народу і до справедливості не потрібно — це ваша персональна справа в середині колективу, ось і вирішуйте все між собою.

Ростислав Шапошников

Від УСІМ:

Найприємнішим у цій історії є те, що Ростислав Шапошников, як, до речі, й Юрій Бутусов, перейшов на українську мову. До речі, Володимир Іваненко спонукав до цього Шапошникова задовго до повномасштабного вторгнення Росії в Україну. Якби молодий журналіст прислухався тоді до порад професора журналістики, а не забарикадувався ображеним, можливо, й війни цієї страшної не було.

До теми:

Україноцентризм, журналістика і система ЗМІ: Збірка статей і нотаток. — Вашинґтон, 2020. — 449 с.

Leave a Reply

© 2017 - 2021 Ukraina, Inc. All Rights Reserved. No part of this site can be used without a hyperlink to a particular publication.  Newsphere by AF themes.