September 26, 2023

УСІМ | UWIN

Українська світова інформаційна мережа | Ukrainian Worldwide Information Network

ЗЕЛЕНСЬКИЙ У ДВОХ ЦИТАТАХ

1 min read

Сергій Руденко у Твіттері наводить дві цитати із виступів Володимира Зеленського.

За шість днів до великої війни Росії з Україною чинний президент України сказав:
“Ми можемо збільшити армію у два-три рази, але тоді, наприклад, не зможемо будувати дороги. Для нас це проблема” (18 лютого 2022 р.)

На 522-ий день великої війни з уст В. Зеленського українці почули таке:
“Хай на мене не ображаються деякі представники місцевої влади, зараз точно не час для заміни бруківки. Бруківкою ворога ми не виженемо з нашої держави. Тому, вибачте, будемо прикрашати міста вже переможні” (30 липня 2023 р.).

Можна було б порадіти такій трансформації й змужнінню молодого політика Зеленського. Але радіти немає з чого. Бо трансформації як такої не було.

У першому випадку, за шість днів до повномасштабного вторгнення Росії в Україну, будучи неодноразово попереджений розвідками США й Великої Британії не тільки про неминучість, а й готовність РФ до вторгнення, Зеленський силкувався бути господарем ситуації й свідомо брехав своєму народові.

За тиждень почалася повномасштабна війна, яка триває уже понад півтора року, і Україна успішно тримає оборону завдяки все тим же США й Великій Британії, навколо яких згуртувалися усі країни-члени НАТО і ще десятки країн світу (Рамштайн).

Зеленський тим часом пожинає плоди незаслуженої слави без найменшого усвідомлення своїх помилок і бодай спроби розщиритися й покаятися за те, що свідомо і усвідомлено навішував на вуха своїм виборцям локшину про шашлики, про садіння городів і т. ін.

А тепер бачите, яким мудрим і прозірливим він себе позиціонує, приструнюючи місцеву владу за упорядкування пішохідних доріжок уздовж вулиць. Воно й справді не час: вимостиш бруківкою тротуар, а воно й прилетить, як цими днями прилетіло уже і в його рідне місто Кривий Ріг.

На фронті бракує озброєння й боєприпасів. Зеленський волає про збільшення допомоги до союзників, які з доброї волі — не з примусу! — допомагають, як можуть. Водночас із цим воланням він руйнує «Укроборонпром» замість того, щоб налагоджувати й нарощувати виробництво власного озброєння і власних боєприпасів.

Люди нагадують про те, що саме Зеленський із своїми «слугами народу» зірвали й припинили виробництво ряду різновидів вітчизняного озброєння, яке не поступалося кращим зразкам зарубіжного (див. наші попередні публікації). Саме оборонна галузь і забезпечення ЗСУ усім необхідним для успішного ведення бойових дій виявилися чи не найбільше враженими корупцією. Слід цієї злочинної діяльності веде у найближче оточення чинного президента України.

Отож складається враження, що й сам Зеленський є співучасником цих воєнних злочинів, і саме з цієї причини він не ініціює кримінальне переслідування своїх «любих друзів», зате разом з ними активно переслідує справжніх патріотів і приенційних свідків злочинних діянь тих, хто при владі. Це, на жаль, давня традиція в українській політиці.

Цікаво, що в Україні дуже багато палких прихильників В. Зеленського, засліплених безмежною любов‘ю до свого фаворита.

«Президент Зеленський – найкращий президент, який робить усе для свого народу. Ми його поважаємо, віримо і підтримуємо! А у вашій статті лише чиїсь домисли, але скоріше замовлені на гроші путінських поплічників», — написав мені у приват на ЛінктІн якийсь Олександр Пожарський — молодик із дипломом американського університету, який живе в Києві, займається розробкою анімаційних відео і чомусь не на фронті.

«Ви серйозно?» — запитав я молодого бороданя.

Він перейшов на мову аґресора: «Более чем! А вы проживаете в Украине? Я живу здесь и вижу ситуацию изнутри, а не на основании статей из интернета».

Загляньте у профіль цього молодого чоловіка. Ви там не побачите жодного запису, присвяченого ситуації в Україні взагалі, не кажучи вже про війну Росії в Україні. Він взагалі так позиціонує себе, начебто він живе не в Україні, а в Каліфорнії.

Такий-от шанувальник Зеленського, що публічно соромиться сказати за нього слово. Але шанувальник вельми характерний. Якось же відмазався від мобілізації.

Тим часом Міністерство внутрішніх справ України повідомляє:

Цікаво, як далеко зайдуть ці слідчі дії і чи буде виявлено документи, на підставі яких від участі в бойових діях «косять», зокрема, й ті, хто вважає В. Зеленського найкращим президентом…

Володимир Іваненко

Post Scriptum:

Олександр Пожарський таки зреагував на цю публікацію. Перед тим, як забарикадуватися, ось що він написав у приватному повідомленні:

Хай так: наявність трьох дітей формально звільняє від мобілізації. Крім юридичного аспекту, тут є ще моральний. Для Пожарського напевно є нормальним, що батьки інших дітей ризикують своїм життям і здоров‘ям не тільки заради своїх дітей, але і його власних дітей.

Для нього також є нормальним позиціонувати свою відстороненість від війни Росії в Україні, не допомагати фронтові й не декларувати свою підтримку відповідними записами на своїх сторінках у соцмережах — бодай тому ж Зеленському.

Leave a Reply

© 2017 - 2021 Ukraina, Inc. All Rights Reserved. No part of this site can be used without a hyperlink to a particular publication.  Newsphere by AF themes.