September 26, 2023

УСІМ | UWIN

Українська світова інформаційна мережа | Ukrainian Worldwide Information Network

НАВЗДОГІН ЗА «П‘ЯТОЮ ХВИЛЕЮ»

1 min read

Дмітрій Ґордон їде в турне по США

Якась Настя Гаврилюк, родом з Волині, яка живе на Тернопільщині і має практично порожній профіль у Фейсбуці, ширить у діаспорнх групах такий текст:

«Дмитро Гордон, найвідоміший український журналіст, виступить у США з творчими вечорами, під час яких кожен зможе поставити будь-які запитання та отримати на них відповіді. На його сторінках в соцмережах підписано понад десять мільйонів людей у всьому світі, його легендарні інтерв’ю дивляться десятки мільйонів, його знамениті меми стають вірусними.

Дмитро є найлютішим ворогом Росії та Путіна — єдиним за сукупністю заходів, проти кого в Росії відкрито три кримінальні справи, хто внесений до реєстру терористів та екстремістів, визнаний іноагентом, заочно заарештований Басманним судом Москви та оголошений у розшук.

Дмитро активно допомагає ЗСУ та купив вже для українських захисників десятки дронів, збір на які буде продовжено і в США. Тур із творчими вечорами США — це перший виїзд Дмитра за межі України за час повномасштабної війни».

Перейшовши за посиланням з ознаками явно неукраїнського ресурсу: dmitrij-gordon-s-ukrainoj-v-serdcze-tvorcheskie-vechera, — потрапляємо у світ «русского міра» з базою в Чикаґо:

Отже, Дмітрій Ґордон за допомогою аґентів впливу «русского міра» в США їде в турне по Америці, щоб допомагати «п‘ятій хвилі» іміґрації з України, яка в Україні була «п‘ятою колоною», але від війни втекла за межі України, утверджуватися в українській діаспорі і витискати з української громади в США залишки українського духу.

Україноцентрична частина суспільства в Україні ніколи не сприймала і не сприймає Д. Ґордона як «найвідомішого українського журналіста».

На його сторінках в соцмережах справді підписано «понад десять мільйонів людей у всьому світі», але в переважній своїй більшості це — аудиторія не українська, не проукраїнська, а в масі своїй українобайдужа, українофобська й україноненависга.

Отож ми не певні, що справжні українські громади заповнять аудиторії, уже винайняті для виступів Ґордона. Він говоритиме до цих аудиторій точно не українською і навіть не внґлійською мовою. Він говоритиме там російською, бо це його принципова позиція.

Факти, що проти нього в РФ порушені кримінальні справи і що він активно допомагає ЗСУ, є для нього свого роду прикриттям і жодною мірою не виправдовують його як аґента впливу «русского міра» в Україні. Це добре розуміють україноцентричні й проукраїнські сили.

Тому ми не здивуємося, якщо в українській громаді США підніметься хвиля протесту проти концертів Ґордона, і якщо українські активісти й не доб‘ються відміни виступів найвидатнішого аґента впливу «русского міра» з України, то активно бойкотуватимуть їх.

До теми:

Leave a Reply

© 2017 - 2021 Ukraina, Inc. All Rights Reserved. No part of this site can be used without a hyperlink to a particular publication.  Newsphere by AF themes.