April 1, 2023

УСІМ | UWIN

Українська світова інформаційна мережа | Ukrainian Worldwide Information Network

«СУСПІЛЬНА СИСТЕМА» ПОЗБУЛАСЯ МУХАЧОВА

1 min read

Якщо не піддається виправленню, то викидається із обойми

«Суспільна система», виявляється, позбулася Назара Мухачова, хоча Українське радіо в Чикаґо продовжує представляти його як співкоординатора цієї орґанізації.

Кординатор «Суспільної системи» Віктор Жердицький зреаґував на нашу публікацію так: «Якщо не піддається виправленню, то викидається із обойми».

Він також надіслав нам повідомлення, яке було опубліковане на сторінці «Суспільної системи» 12 жовтня 2022 року:

«Суспільна Система, як спосіб взаємодії самодостатніх особистостей і неурядових організацій у досягненні цілей розбудови Української Самостійної Соборної Держави, наразі в більшій мірі буде зосереджуватись на практичній діяльності задля перемоги над зовнішніми ворогами та внутрішніми запроданцями і руйнівниками.

Тому, закликаємо усіх учасників, друзів, колег і однодумців сконцентрувати наші спільні зусилля на боротьбі, від якої залежить не лише якість і спосіб життя українців, але й саме існування нашої нації в найближчому майбутньому.

Також, звертаємо увагу, що громадський діяч Назар Мухачов, який донедавна був співкоординатором Суспільної Системи, повністю переключається на ведення самостійної інформаційно-аналітичної діяльності із зміною його попереднього статусу».

«…громадський діяч Назар Мухачов, який донедавна був співкоординатором Суспільної Системи, повністю переключається на ведення самостійної інформаційно-аналітичної діяльності із зміною його попереднього статусу»

Отже, Н. Мухачова «викинули з обойми»«Суспільної системи», та ще й, очевидно, як одного із «внутрішніх запроданців і руйнівників».

* * *

Сам же Назар Мухачов навіть не згадує, що його викинули із «Суспільної системи». А на нашу публікацію відреагував так:

Отже, Мухачов вважає, що у статті «багато брехні і перекручень». Звичайно, якщо це так, він міг би навести приклади «брехні і перекручень» та висловити правду.

УСІМ готова опублікувати пепеконливе й добре документоване спростування Н. Мухачова, якщо він надішле його в редакцію.

Мухачов цього не зробив. Натомість він сердиться, лається й хамить: «Рідкісне брехливе дефективне падло». Таким чином, Мухачов свідчить, що він не має рації.

Воістину «Юпітере, ти сердишся — значить, ти не правий»!

* * *

Цікаво, як поведуть себе наші колеґи з Українського радіо, «Сурми» та «Часу і Подій» у Чикаго, які пустили Мухачова в свій горОд, віддали під його керівництво радіо й дві газети…

До теми:

Н. Мухачов у російському «В Контактє»

Виявляється, що Назар Мухачов має профіль на російському «В контактє», на якому він оприлюднив 1,369 записів. Не маючи власної присутності в цій мережі, ми не можемо ознайомитися з контентом. Але ми бачимо, що Мухачов додавав чи замінював фото 2017 року, тобто коли «ВК» був заборонений в Україні.

Цей профіль залишається активним. Вам не дивно, що жорсткі й жорстокі до всього українського, російські наглядачі за соцмережами не закрили, не заблокували його?

* * *

Що нам підказує LinkedIn

Ми виявили також активний, хоч і порожній, профіль Н. Мухачова на LinkedIn.

Цей профіль цікавий перш за все тим, що Мухачов тут показує свій рід занять до Майдану 2013–2014 року: фахівець з постачання витратних матеріали та обладнання для бізнесів, одним словом — постачальник.

Друге: за фахом Мухачов презентує себе як юрист/правник.

Як відомо з його профілю на Фейсбуці, Мухачов навчався на математичному факультеті КНУ імені Т. Шевченка (чи закінчив він це навчання, невідомо), а потім — у Київському Національному університеті внутрішніх справ України (КНУВСУ), де й здобув фах правознавця.

З останнього напрошується висновок, що «відомим активістом Майдану» наш герой став, будучи дипломованим юристом міліцейсько-поліцейського профілю. Бреши — не бреши, перекручуй — не перекручуй, а факт залишається фактом. Неспростовним.

Ми розуміємо, що після математики хлопцеві захотілося стати ще й юристом. Ну, міг же продовжити навчання в тому ж рідному КНУ? Міг — на юридичному факультеті або в Інституті міжнародних відносин і міжнародного права. Міг і ще деінде — правників тепер готують сливе в кожному університеті.

Наш герой чомусь обрав міліцейський (на той час) виш. А це вже підштовхує до припущення, що «сотник Майдану» міг виконувати завдання, відмінні від тих, про які він ось уже скільки років поспіль розповідає публічно.

І тут спадає на думку так добре висвітлена в ЗМІ та блоґерами майданна активність Надії Савченко. Отже, не виключено, що й сам Мухачов…

Якщо це припущення буде підтверджено, тоді пізніша співпраця Мухачова з тією ж Савченко, з Володимиром Рубаном, та й РУНА як проект засвітяться усіма барвами.

Можливо, поінформовані учасники ЄвроМайдану й Революції Гідності (наприклад, Олександр Турчинов чи Арсен Аваков) допоможуть нам з‘ясувати описані вище речі.

Дивно, що тісно спілкуючись з Мухачовим, цих речей навіть не запідозрив В. Шишкін —правник з великим досвідом судді ще загального суду й Ґенерального прокурора України. Але добре, що хоч і з запізненням, знайшлися люди, які побачили, що щось не так із невиправним Мухачовим, і викинули його із «Суспільної системи».

…Можливо, що зовсім невипадково Назар Мухачов сплив на поверхню в українській діаспорі. З таким резюму (досвідом) «відомий громадський діяч», звісно, може легко впроваджуватися (внєдряться — якщо по-їхньому) у либонь найбільшу українську громаду в США.

Україноцентризм, україноцентричний, україноцентрична…

І таки так — скільки не повторюй слово «халва», у роті солодше не стане. Так і з україноцентризмом та похідними від нього: скільки не вставляй це слово у вивіски, хоч на лобі собі напиши, але якщо продажне нутро твоє чуже і чужде україноцентризму, то україноцентричним тобі не стати.

* * *

Післяслово

Від часу подій 2013–2014 року на Майдані Назар Мухачов любить час від часу з‘являтися на людях у військовому строї. Як-не-як, і сотник Майдану, і отаман Українського козацького війська…

Разом з тим, Мухачову якось удалося ухилитися від участі в АТО. З початком повномасштабної війни він не пішов на фронт ні добровольцем, ні волонтером… Схоже на те, що якимось чином він ухиляється й від мобілізації…

Міг би командувати ротою (сотник же!) або хоча б взводом… Зрештою, й рядовим у взводі лейтенанта Луценка або ординарцем у генерал-майора Турчинова…

Чому такий україноцентричний Назар Мухачов не там, де зараз більшість чоловіків його віку? Запитання нериторичне!

Володимир Іваненко

8 березня 2023 р.

До теми:

Українізація України як факт і фактор системних змін: Збірка статей і нотаток. — Вашинґтон, 2019. — 230 с.

В‘ячеслав Чорновіл як феномен української історії й політики: Збірка статей і нотаток. — Вашинґтон, 2019. — 201 с.

Будапештський формат: Збірка статей і нотаток. — Вашинґтон, 2020. — 294 с.

Україноцентризм, журналістика і система ЗМІ: Збірка статей і нотаток. — Вашинґтон, 2020. — 449 с.

Світове українство — рушійна системних змін в Україні: Збірка статей і нотаток. — Вашинґтон, 2020. — 309 с.

Системні зміни — перспектива для України: Збірка статей і нотаток. — Вашинґтон, 2020. — 393 с.

Трансформаційна місія Українського Козацтва: Статті, нотатки — Вашинґтон: Видавництво Україна Інк. — 2021. — 210 с.

Інтелектуальна еліта України як проблема: Статті, нотатки. — Вашинґтон: Видавництво Україна Інк. — 2022. — 729 с.

Leave a Reply

© 2017 - 2021 Ukraina, Inc. All Rights Reserved. No part of this site can be used without a hyperlink to a particular publication.  Newsphere by AF themes.