September 26, 2023

УСІМ | UWIN

Українська світова інформаційна мережа | Ukrainian Worldwide Information Network

ҐОРДОНА — В ПРЕЗИДЕНТИ!

1 min read

Сайт «Диалог.UA» (так, російською мовою!) опублікував результати опитування, проведеного соціолоґічною службою Центру Разумкова та Фундацією «Демократичні ініціативи». яке є дуже показовим для нинішнього стану українського суспільства.

Це опииування показало, що якби громадянам України довелося обирати президента серед еандидатів, які не є політиками і які не входять до складу нинішньої влади, то більшість із них віддали б свої голоси за журналіста Дмітрія Ґордона (27%). На другому місці опинився журналіст Віталій Портников (20%), а на третьому — телеведуча ТСН і ток-шоу «Право на власть» Наталія Мосейчук (12%).

У першу десятку також потрапили лікар Євгеній Комаровський, співак Олег Винник, боксер Васілій Ломаченко та співачка Ольга Полякова.

Соціолоґи наголошують, що на випадок такої дилеми 36,9% процентів українців мали проблеми з відповідями стосовно запропонованих кандидатур.

Leave a Reply

© 2017 - 2021 Ukraina, Inc. All Rights Reserved. No part of this site can be used without a hyperlink to a particular publication.  Newsphere by AF themes.