November 29, 2023

УСІМ | UWIN

Українська світова інформаційна мережа | Ukrainian Worldwide Information Network

УСЕ — НА БОРОТЬБУ З ВОРОГОМ

1 min read

Що може творити воля до перемоги

Обставини складаються так, що допомога Україні з боку союзників спадає, контрнаступ на фронтах не вдався з обʼєктивних і субʼєктивних причин, у світовому закуліссі ідуть розмови про мир з РФ на невигідних для України умовах… Попри все, Україні потрібна перемога. Ця публікація привертає увагу до сучасного світового досвіду, який може стати в пригоді українцям.

* * *

Полковник Генштабу Австрії Маркус Райснер в інтерв’ю DW сказав, що росія знищить Україну, якщо Захід припинить постачання зброї: “Щотижня в Україну мають їхати чотири-п’ять поїздів із військовим вантажем”.

А якщо поїздів буде менше? Де зброю будемо брати, адже переведення економіки на військові рейки “неможливе”, на думку секретаря РНБО…

Ось вам добірка фотографій —чим воюють сирійські, лівійські, курдські повстанці, і той же ХАМАС. Відливають болванки, точать корпуси міноментних мін, снарядів, ракет. Роблять саморобні гранатомети, катапульти, навіть бойові рогатки… Про дрони – окрема тема. Дрони вони теж роблять, зокрема ударні на сотні кілометрів.

Захочеш жити — будеш робити. Навіть всупереч думці РНБО.

Юрій Касьянов


НАШ СВІТОВИЙ ФРОНТ

ЗРОБІМО УСЕ, ЩО В НАШИХ СИЛАХ!

Leave a Reply

© 2017 - 2021 Ukraina, Inc. All Rights Reserved. No part of this site can be used without a hyperlink to a particular publication.  Newsphere by AF themes.