November 29, 2023

УСІМ | UWIN

Українська світова інформаційна мережа | Ukrainian Worldwide Information Network

ВИ ВІРИТЕ В ЦЕ?​

1 min read

З розмов про скорочення допомоги Заходу

Ірина Магрицька запостила у соцмережах короткий, але промовистий і провокативний запис:

«Нардеп України від “Голосу”, секретар комітету Верховної Ради з питань національної безпеки, оборони та розвідки, полковник СБУ Роман Костенко (40 років, який чомусь не воює) каже, що Україна отримує мало снарядів, бо у країн НАТО вже немає для їх виготовлення пороху і вибухівки. Ви вірите в це?»

Цей запис викликав вервечку вельми цікавих відповідей (див. коментарі), добірку яких ми пропонуємо увазі наших читачів:

Леонід Петренко: Що все це означає? Запустився глобальний механізм Великого ОБМАНУ! Це ознаки організованої інформаційної компанії, яка буде лише наростати! Для чого? Щоб українське суспільство схилити до згоди на заморозку війни (на умовах путіна!). Запланований ними бліцкріг (за 3 дні захоплення України)?провалився, тепер всі зусилля світових ляльководів кинуті на те, щоб у будь-який спосіб організувати перемирʼя — перестати стріляти (без реального миру), а потім за словоблуддям ніби переговорів чергових “гарантів” та обіцяльників законсервувати за москвою захоплені ворогом українські території. Все це сьогодні йде синхронно, як в усіх світових ЗМІ, так і у нас. На днях вже опублікували псевдосоціологію, де ніби 50% українців готові до заморозки, а на початок року їх мовляв було лише 25%. А паралельно різні буданови, які недавно розказували, що через 3 місяці ми вже будемо в Криму, уже розказують діаметрально протилежне. Таких прикладів сотні. Отже, будьмо пильні та не довіряймо вовкам в овечих шкурах,

Роман Юрків: А хіба проблема справді у цьому? Насправді в США — все гаразд з військовим арсеналом! І заводи вже почали поацювати, щоб поповнити запаси складів, з яких нам було відправлено снаряди і ракети для ППО, гаубиць і ракетних установок!
Проблема в іншому. Бардак в американському уряді!
Чекаємо, поки там все прийде до адекватної і врівноваженої роботи Конґресу, тоді і стане зрозуміло, що готує нам майбутнє!

Олекса Негребецький: А може таке бути, що країни НАТО дають доволї набоїв, однак українська влада не дбає про їх збереження, про прикриття ППО, про військову таємницю, і в склади з набоями влучають і знищують їх якісь копійчані «мопеди»? Може таке бути, що влада забила на оборону, не органїзувала переходу промисловості на воєнні рейки, не нейтралїзувала у своїх кабінетах і коридорах відвертих агентів москви?
Та нї! Авжеж це неможливо! Просто мало дають.

Вʼячеслав Витвицький: Все тому, що в Україні панує при владі російська казнократія! Підкреслюю — іменно російська казнократія! Не переплутайте з «проросійською» казнократією!
Проросійська казнократія — це українці, що сповідують «Русский мир». Російська казнократія — це росіяни, що якимось чином отримали паспорт громадянина та, використовуючи московські гроші, захопили владу в Україні, щоб грабувати Україну та знищувати її суверенітет.

Павло Бубенко: Наскільки мені відомо, полковник Костенко є одним із чотирьох депутатів ВР України, які перебувають на фронті.

Ірина Магрицька: Він постійно в ефірах радіо і ТБ, з фронту це неможливо.

Leave a Reply

© 2017 - 2021 Ukraina, Inc. All Rights Reserved. No part of this site can be used without a hyperlink to a particular publication.  Newsphere by AF themes.