November 29, 2023

УСІМ | UWIN

Українська світова інформаційна мережа | Ukrainian Worldwide Information Network

«ВИДАТНА ОСОБА» У РОЛІ ПАЦИФІСТ​А

1 min read

Чому Ілон Маск не тягне на могильника вільного світу

Маск закликає США «відновити нормальні стосунки» з Росією. Мовляв, щоби вона не утворила «грізну» і катастрофічну для світу пару з Китаєм: необмежені природні ресурси плюс надпотужний промисловий і демографічний потенціал. Звісно, інтересами України та українців, за Маском, треба пожертвувати.

Отже, узагальнимо. Цей (…) пропонує «нормальні стосунки» з країною яка:

  1. Брутально порушила і продовжує порушувати всі без винятку норми міжнародного права.
  2. Скоїла і коїть на землі України, тобто в Європі, незчисленні криваві злочини проти людей і людяності.
  3. Фактично зруйнувала, заблокувала роботу ключових міжнародних інституцій – ООН, ОБСЄ тощо – які покликані вирішувати міждержавні проблеми на основі права і справедливості.
  4. Побудувала і озброїла світову систему терору і нацьковує її в своїх інтересах на кого захоче. От як ХАМАС на Ізраїль.
  5. Брутально – через комп’ютерні мережі – втручається у внутрішні справи демократичних країн на всіх континентах.
  6. Поширила за «нафтогазові» гроші на весь світ свою агентуру – і шкодить, шкодить, шкодить…

Уявімо, що США дослухалися до найбагатшого свого громадянина Ілона Маска. Одразу запитання: на що тоді перетворяться самі Сполучені Штати Америки? А Європейський Союз? А демократія, як спосіб життя, без якого не було б ані самого Маска, ані «Старлінка», ані його мільярдів взагалі?

Ми знаємо, що подібне ганебне варнякання, час від часу звучить і у Штатах, і взагалі. Але чомусь особливо обурливо це чути від персонажа, якого б просто не було, якби наприкінці 40-х великий Черчіль не зруйнував «нормальні стосунки» Заходу з маніяком Сталіним, а великий Рейган у 80-х не пішов «на ви» з «імперією Зла».

А тепер, у 2023-му, маємо остаточно сформовану «вісь Зла», яка у сліпій (тут краще не скажеш) ненависті готова знищити все, навіть фундамент, на якому стоїть. Катастрофічну пару «Китай-Росія» уже створено і «розпарувати» її за допомогою «нормалізації стосунків» з маніяком Путіним точно не вийде. Тож вибір перед світом стоїть той самий, як перед Черчілем і Рейганом.

А з Ілоном Маском дискутувати не треба, він за своїми когнітивними якостями, навіть, до «дикого капіталізму, не дотягує. Його достатньо відкидати, як Рональд Рейган свого часу відкидав (і відкинув!) комунізм.

З.І. Подумав… Але залишу, все ж таки, цей незаслужений комплімент вищеназваній особі – порівняння з провальною, але якою не якою теорією. Бо красиво сказав президент США Рейган. А головне – дієво.

Сергій Тихий

До теми:

Маск радить пожертвувати цілісністю України, аби уникнути Третьої світової війни — Українська правда

Elon Musk Let Russia Scare Him by Annе Appleboum – The Atlantic

Russia’s Putin praises Elon Musk days after Ukraine Starlink controversy | Russia-Ukraine war News | Al Jazeera


Ваша підтримка Української Світової Інформаційної Мережі дуже важлива. Підпишіться, щоб отримувати оновлення на електронну пошту. Складіть пожертву на УСІМ. Дякуємо!

Leave a Reply

© 2017 - 2021 Ukraina, Inc. All Rights Reserved. No part of this site can be used without a hyperlink to a particular publication.  Newsphere by AF themes.