November 29, 2023

УСІМ | UWIN

Українська світова інформаційна мережа | Ukrainian Worldwide Information Network

БЛОҐЕР ВОЛОДИМИР ЗОЛКІН — ОБЛИЧЧЯ УКРАЇНСЬКОЇ СПЕЦПРОПАГАНДИ

1 min read

Як в Україні працюють з військом і населенням ворога

СБУ наловила колаборантів, які здавали ФСБ локацію ЗСУ і нашої техніки. Тепер вони полонені, суд визначив їм покаральні терміни — кому рік, а кому 15. Вони відбувають свої терміни в Україні, поки не напишуть заяву на обмін — тоді їх забирає РФ.

Володимир Золкін і Дмитро Карпенко записують з ними інтерв’ю, із яких ми бачимо, що в переважної більшості цих колаборантів немає ніякого каяття за вчинені державні злочини, вони навіть не усвідомлюють негідності своїх вчинків, ні перед ким не вибачаються, зухвало зізнаються у своїй любові до держави-агресорки.

Видно, що за час перебування в полоні з ними ніхто не проводив виховні бесіди, не пояснював, що таке ця війна і що таке для держави їхня співпраця з ворогом.

Вони гарно харчуються, перебувають у комфортних умовах, їм тут ніхто нічим не дорікає. Якщо полонених німців після 8 травня 1945-го року примушували до суспільно корисної праці (будівництва, наприклад), то наші колаборанти просто живуть, як у санаторії, їх відвідують рідні, які їхнє колаборантство з ними навіть не вважають за потрібне обговорювати.

Отож, чудові умови створила Україна своїм внутрішнім ворогам у полоні! А підуть вони на обмін у РФ — держава Україна навіть громадянства українського їх не позбавить, і вони через кілька років повернуться в Україну і будуть собі далі жити у своєму “руzzкому мірі”…

А все тому, що в Україні немає державної ідеології, на відміну від тієї ж Росії.

Ірина Магрицька

Я дивився чимало сюжетів В. Золкіна і навіть спробував налагодити контакт із ним. Золкін на контакт не пішов, що мене насторожило не тільки щодо нього, але й щодо самого проекту. Цей проект мав би бути контрпропагадистським і спецпропагандистським, розрахованим на роботу серед військ і населення РФ. По суті ж він зводиться до застосування одного методу — шантажу.

Я не бачив жодного сюжету за участю полонених бойовиків ДНР/ЛНР, які є громадянами України. Можливо, такі інтерв’ю є, але їх мало. Зоркін розмовляє з полоненими російськими військовими та бійцями ПВК. Ці інтервʼю-допити на камеру мають за мету аж надто вузькі завдання, які не справляють жодного впливу ні на війська, ні на населення РФ.

Володимир Іваненко

Від УСІМ:

Виявляється, що Володимир Золкін має цікаву й багату пригодами біографію. Колишній міліціонер, він умудрився влипнути у кримінальну історію з убивством, був засуджений на тривалий строк, і достроково вийшов на свободу завдяки «законові Савченко». Щ

е він був і, можливо, залишається прихильником партії Шарія.

А от тепер, у часі повномасштабної російської аґресії проти України йому дозволено працювати із полоненими військовими РФ, виконуючи роль спецпропаґандиста.

До теми:

Секретна судимість відомого блогера: Кого та за що вбив Володимир Золкін

Leave a Reply

© 2017 - 2021 Ukraina, Inc. All Rights Reserved. No part of this site can be used without a hyperlink to a particular publication.  Newsphere by AF themes.