November 29, 2023

УСІМ | UWIN

Українська світова інформаційна мережа | Ukrainian Worldwide Information Network

УКРАЇНА В КОНТЕКСТІ ІЗРАЇЛЬСЬКИХ ПОДІЙ

1 min read

Остап Дроздов проявився на українському радіо Чікаґо

Остап Дроздов проявився на українському радіо Чікаґо. Ця подія, звісно, нагадає нам Назара Мухачова, який по суті прихватизував ЗМІ однієї з найбільших українських громад у США, який з того радіо не вилазить і який, мабуть, спричинився і до запрошення до розмови й Дроздова. Ну, хтось, можливо, згадає ЗІК і… Медвечука…

Остап Дроздов каже:

Цей етер на Radio UA Chicago – перший із часу близькосхідної різні, в якому ні слова про Ізраїль, а лише про наших баранів. Рішення про другий термін мародерократія вже прийняла.

А тепер почувствуйте різницю.

Тотальна більшість громадян Ізраїлю — 86% — вважають уряд Нетаньяху відповідальним за прогавлений напад. 56% вважають, що Нетаньяху має піти у відставку одразу після закінчення бойових дій.

А у нас?

А у нас у топ-100 видатних українців Зеленський – другий після Т.Г.Шевченка. А у нас рейтинг довіри до кротів – захмарний. А у нас хто поставить питання про політичну відповідальність президента руїни за руїну, того оголосять міським божевільним і залюлюкають аполітичні девіанти з секти зеленокрилих. А у нас член кліки Подоляк у рейтингу видатних українців має однаковий відсоток із дисидентом-смертником Левком Лук’яненком, який 25 років відсидів у таборах. А у нас кольорові шкарпетки Кіма – далеко попереду від Івасюка й Василя Симоненка, жертв червоного режиму.

Хіба такий народ коли-небудь зможе потребувати повноти відповідальності за повноту влади?

В Ізраїлі це питання постало на другий же ж день: хто має поплатитися посадою й кар’єрою за пропущений удар. Їй-богу, кумедні ці ізраїльтяни. Не мають про що думати, коли земля обітована в небезпеці.

* * *

«Ізраїль не погодив візит Месії, бо, за древніми пророцтвами, пришестя Месії знаменує кінець світу. Нашо воно їм.

Я би менше переймався смутком колекціонера фотографій зі світовими лідерами, а більше зосередився б на оцій різниці», — каже О. Дроздов.

Leave a Reply

© 2017 - 2021 Ukraina, Inc. All Rights Reserved. No part of this site can be used without a hyperlink to a particular publication.  Newsphere by AF themes.