November 29, 2023

УСІМ | UWIN

Українська світова інформаційна мережа | Ukrainian Worldwide Information Network

ОПУ ЗАНЕПОКОЇВСЯ ТЕМОЮ ПЕРЕГОВОРІВ

1 min read

Корупція — внутрішня тема, що вийде за межі України завдяки висновкам і діям Пріцкер

Бачу Міша Подоляк трохи змінив тактику. Вже не пишуть про російське ІПСО (ніхто ж не вірить), а видали методичку різним позитивним з приблизно таким текстом: “важкий час прийшов, зараз всі будуть кричати, що ми не досягаємо цілей на фронті, в тилу страшенна корупція, а тому треба сідати за стіл переговорів з ворогом, щоб припинити жертви”.

З цього всього можна зробити один короткий висновок: Пенні Пріцкер, американку українського походження, уповноваженого з економічного відновлення України від США, аудитора-ревізора, наша влада боїться більше, аніж ворога.

Тому що із усіх подоляківських тез саме теза корупції, і невідворотнього за неї покарання зі сторони США, страшніша за будь-що.

Жоден американський уповноважений функціонер не заявляв, що Україні потрібно сідати за стіл переговорів з ворогом. Жоден британський. Жоден польський.

Але ОП постійно просуває цю тезу з літа, наголошуючи що це саме ініціатива союзників. Потім коли це не пройшло, говорять, що тепер це проплачена інфополітика ворога, причому у неї намішали усе: переговори, корупцію, зневіру, відсутність результатів у контрнаступі.

Переговори — ворожа тема, але чому її просуває ОП?

Корупція — внутрішня тема, що вийде за межі України завдяки висновкам і діям Пріцкер.

Відсутність результату —наслідок потужності ворога, могутньому укріпленню ним зайнятих рубежів, а також відсутності авіації та далекобійних ракет.

Але позитивним вигідно все намішати, а єдине і потім кричати, що це все ІПСО саме ворога.

Ні. Українці чітко розуміють, де ворожі вкиди, а де вкиди ОП, які чомусь мало чим відрізняються від вкидів ворога з приводу переговорів.

Як там пишуть позитивні: скоро ви побачите негативні дописи про владу. Намагаються підстелити там, де впадуть. Ой не вийде.

Ось вам із “не на часі” ми дійшли до “нарешті союзники починають активно діяти”.
До речі, знаєте з ким пані Пріцкер провела першу зустріч? З очільниками САП та НАБУ.

Дякуємо США за пані Пріцкер. Там в очах написано: ану, дайте-но мені цього Єрмака…

* * *

Прямо зараз пані Пріцкер бере участь в нараді ОП з регіональними та місцевими лідерами під головуванням Єрмака.

Саме тут Пенні Пріцкер має усвідомити роль “віце-президента” Єрмака, адже що може краще показати його владу, як не координація підлеглими, роздача завдань, постановка цілей.

Хоча про що я? Його підлеглі — це лише радники та апарат ОП, а не голови ВЦА, ОВА, ОДА, не мери і не обрані місцеві депутати.

Висновки пані Пріцкер зробить і повезе детальну доповідь в Білий дім.

По вчорашній зустрічі Пріцкер та голів САП та НАБУ: “Швидкість надходження інвестицій залежить від роботи НАБУ і САП”, — Пенні Пріцкер.

Чіткішого формулювання годі й вигадувати…

Дмитро Биков

Leave a Reply

© 2017 - 2021 Ukraina, Inc. All Rights Reserved. No part of this site can be used without a hyperlink to a particular publication.  Newsphere by AF themes.