November 29, 2023

УСІМ | UWIN

Українська світова інформаційна мережа | Ukrainian Worldwide Information Network

ВІЗУАЛІЗАЦІЯ І ПРИТЯГУВАННЯ​

1 min read

З миротворчих фантазій

Френд у ФБ запропонував пофантазувати. Подумав про візуалізацію, притягування, і все таке. Вирішив і з вами поділитися.

ЗСУ з тяжкими боями підходять на відстань пострілу гармати до південної траси на Крим (не обов’язково підходити до Азовського моря). Траса прострілюється. Атакується Кримський міст (чи дронами, чи ракетами, чи усім разом). Крим опиняється у великому котлі.

Путін дуже багато вклав грошей та годин ефірів в створення скрепного образу для Криму, та й тільки на Криму тримається увесь “успіх” путіна останніх 10 років.

Головне для путінської СВО — це якщо не здобути, то хоча б не втратити. Путін іде на перемовини, приймає умови України частково.

Відходить з півдня України (Мелітополь, Бердянськ, Маріуполь…), а взамін Україна обіцяє не чіпати поки Крим та ОРДЛО років 5-10. Типу потім якось повернеться дипломатично (звісно Путін це порушить, і наступний президент України, коли країна вже буде у НАТО та стане сильнішою, поверне Крим та ОРДЛО силою і швидко, як Азербайджан Карабах).

Але з підписанням угоди типу Мінськ-3, відходу путіна з півдня України, та тимчасовим перемир’ям, як 2015-2019 роки, в Україні через три місяці після підписання угоди проводяться вибори. Рейтинг Зеленського знищено підписанням угоди, бо сенс всього його президентства звівся до знищених 30% території України. Президентом України стає інша людина.

Путін це подає своїм росіянам як досягнення цілей своєї СВО, типу “нацистський режим Зеленського” прибрано. Хоч Путін і відступив з півдня України, вийшов типу в “0”, але хоч не втратив, а “київський режим” змінив. Його фейс збережено, хоча і обісрався.

Для Зеленського вихід на умовні кордони України 23-го лютого 2022-го року, а не 1991-го року – це повернення до кордонів, які тримав Порошенко, а тому для Зеленського це не “0”, а програш (на фоні зруйнованої частини України).

Вийшло, що все було з уст Зеленського брехнею, а відмова Зеленського від Мінських угод Порошенка зробила тільки гірше, і повернувся Зеленський до того самого з чого починав 2019-го. Але з великим мінусом.

Зеленський списаний, його ненавидять.

Новий президент України у пришвидшеному порядку вступає підконтрольною частиною України в НАТО (як Аденауєр в Німеччині), Крим та ОРДЛО трохи пізніше, коли будуть повернуті або силою, або дипломатично.

Після втрати Криму в Росії підсилюються відцентрові процеси. “А король-то голый”.
В Росії цар який програв — часто мертвий цар.

Україна стає центром сили в регіоні. На той час Україна з новим президентом вже достатньо наростала сили та ЗСУ, і з території України вже можна контролювати розпад Росії на частини, з контролем її ЯЗ.

Нові республіки наввипередки оголошують незалежність, щоб не платити репарації. Та й щоб не годувати центр. Центральна влада Росії починає придушувати повстання та місцевих князьків.

В Росії починається епічна різанина та громадянська війна.

Мирослав Лоґійко

Leave a Reply

© 2017 - 2021 Ukraina, Inc. All Rights Reserved. No part of this site can be used without a hyperlink to a particular publication.  Newsphere by AF themes.