November 29, 2023

УСІМ | UWIN

Українська світова інформаційна мережа | Ukrainian Worldwide Information Network

АЛЛАТРА ВИЙШЛА НА БІГБОРДИ

1 min read

«Благотворче суспільство» навідників pociйських ракет

В українському сеґменті соцмереж заговорили про АллатРу, яка давно вже не сходить із стрічок російськомовних соцмереж. Це свідчить про те, що українці із запізненням реагують на явища, які являються у них під боком, і помітили АллатРу лише тоді, коли її біґборди появилися уздовж доріг України.

Деякі експерти повʼязують АллатРу з відомими політиками України (називають імена Олександра Турчинова та Юлії Тимошенко), а Данилова ще й із СБУ (можливо, відтоді, як Турчинов очолював СБУ). Очевидно, це пояснить вам ті факти, на які вказують Мирослав Лоґійко та Інна Совсун (див. нижче).

* * *

Мирослав Лоґійко:

Бачу секта Аллат-Ра, яка є путінським проектом, зробила ребрендинг, і тепер називається Благотворче Суспільство.

Навіть Дубінський, який нещодавно типу “прозрів” та розвернувся проти Зеленського та Єрмака, як Гордон та інші (дяка санкціям США животворящим), записав відео про цю секту та її сектантів у владі Зеленського.

Дубінський про Баканова, Кулініча та інших сектантів Аллат-Ра

Сашко Лірник про Ніну Матвієнко

Ірина Верещук

Стаття Ґрунт — ще про Баканова і Верещук

Відосики АллатРа

Телебачення Торонто про Аллат-Ра

Кролики Данилець та Моєсеєнко на АллатРа

* * *

Inna Sovsun:

“Жила собі дівчина. Назвемо її Катя. Добра подруга, відмінниця, улюблениця вчителів, що мала довірливі стосунки з мамою.

Але одного дня в кав’ярні Катя раптом заявляє друзям:

«А ви знаєте, що можна предмети пересувати силою думки?»

І обіцяє поскидати статті англомовних науковців, які доводять, що це можливо. Виявляється, вже певний час Катя бере участь у спільних медитаціях й читаннях книжок у розкішному заміському будинку. Не подумайте, я не маю нічого проти книжкових клубів, але це скоріше було схоже на гурток любителів pociйської пропаганди, а в книжках йшлося про таке:

«Світом керує таємний світовий уряд – архонти. Це світове зло. Архонти створили історію, встановили існуючий світовий лад, керують народами, впровадили релігії, поширюють хвороби. А зараз архонти готують третю світову війну. ООН та Ліга Націй відповідають інтересам архонтів, а НАТО – їхній «хлист» (батіг)».

Поступово Катя втрачає будь-які соціальні зв’язки, свариться з друзями, бо вони не ті люди, які мали бути в «благотворчому суспільстві». А ще нові знайомі їй пояснювали, що її рідна сім’я — неідеальна. Катя, яка усе життя спілкувалась українською, — переходить на російську.

В організації, до якої долучилася Катя, за кожним закріплені ментори, які контролюють, чи достатньо добре людина медитує, бо ці медитації мають врятувати світ. Катя дуже переймається, що робить це недостатньо якісно. Бо тоді світ вона не врятує. А значить, краще їй узагалі померти й скоріше звільнитися від мук.

Так, Катя потрапила до АллатРи. Про це мені розповіли безпосередні свідки.

*

Є ще одна історія, від моєї студентки. Вона прийшла на прийом до лікаря. Раптом він почав розпитувати, де дівчина вчиться. Почувши, що на політології, спитав, як вона ставиться до політиків, і почав у дивний спосіб нав’язувати думку, що світ має жити без політики, і будь-які питання мають вирішуватися на всенародних референдумах.

І взагалі людство скоро захоплять штучні технології, які приведуть нас у світ ще гірший, ніж маємо з політичними лідерами. Треба з цим боротися й долучатися до руху благотворчого суспільства, який об’єднує всі на світі країни. Лікар-проповідник дав їй листівки та запросив приходити на зустрічі.

Так, це знову про АллатРу.

*

Саме про АллатРу та її аннунаків зняло кумедні відео Телебачення Торонто. Але не варто сприймати цю організацію як безневинних клоунів. Судячи з коштів, якими оперує АллатРа, та їхньої медійної присутності — це все дуже серйозно.

Якщо придивитися, можна помітити безліч плакатів та білбордів з написом «Благотворче суспільство» у вашому місті. Так, саме про нього торочила Катя та лікар моєї студентки. А якщо пропустите білборди, є ще канали, масові тиражі книжок та різного роду «семінари». Хто утримує такий величезний масив медіа? Публічної інформації про це бракує, але можна проаналізувати, кому це вигідно, та які ідеї просуває АллатРа.

Її представники несуть благу вість, що світ врятує Номо — слов’янський лідер зі спецслужб, і його біографія підозріло збігається з біографією пyтiнa.

«Слов’янський менталітет – ось, що найстрашніше для архонтів [таємного світового уряду]. Навряд чи буде жарт, якщо слов’янська щедрість душі торкнеться умів інших народів, по-справжньому пробудить їхні душі».

Сектанти влаштовували телемости з pociєю, запрошували поговорити пyтiнicтів та депутатів від «єдіной pociї».

Катування та вбивства у Бучі на своїх заходах коментують як «мы убиваем другу друга» та «[…] мы разделены, потому что нас разделили на государства, на национальности на расы, на социальные, религиозные, политические группировки. Нас искусственно разделяют, и при этом промывают нам мозги. Мы все понимаем, что нас постоянно зомбируют, стравливают друг с другом».

Вочевидь, саме через попередні розслідування журналістів про зв’язок АллатРи з російською пропагандою тепер вона працює під егідою «благотворчого суспільства». Щоб менше привертати увагу. Але ідеї, які АллатРа просуває, — не змінилися.

Та мала б змінитись реакція українською держави. Нехай навіть з новим брендингом — це та сама організація. Про «славянскоє єдінство» і рятівника-пyтiнa. Добре фінансована та небезпечна.

*

За інформацією журналістів-розслідувачів, до цього двіжу входять: Ірина Верещук, Іван Баканов та його протеже Олег Кулініч із кримського СБУ, якого звинувачують у держзраді, заступник керівника ЦСО відділу «А» СБУ Михайло Кухаренко, мер Черкас Анатолій Бондаренко, Надія Савченко.

А незмінний з 1998 року мер Коростеня Володимир Москаленко прийняв «Глобальну партнерську угоду АллатРа» у статут міста. І навіть встановив на центральній площі Коростеня пам’ятник у вигляді її символу. Щоправда, простояв символ недовго. А Віталій Останній, керівник управління Кіровоградської ОДА, очолює секту в Кропивницькому і під час Революції гідності був одним із організаторів місцевого aнтимaйдaнy.

Активну діячку АллатРи Христину Берестецьку нещодавно затримала поліція за те, що вона збирала інформацію про розташування ЗСУ і об’єктів критичної інфраструктури Києва — та передавала pociянам.

І це лише частина діянь, якими встигла прославитися АллатРа, та згадки про які не встигли підчистити.

Тож я відправила звернення в СБУ, РНБО та Мін’юст. Тим більше, АллатРа неодноразово потрапляла в поле зору правоохоронців, на неї відкриті кримінальні провадження.

Не новина, що pociя професійно маскує ФСБшні франшизи під релігійні організації. Згадаймо лише, як глибоко пустила коріння РПЦ-УПЦ МП в Україні, та якою руйнівною є її діяльність. Найголовніше — не варто недооцінювати небезпеку, навіть якщо вам проповідують про аннунаків, що кліпають очима як рептилоїди.

Благотворче суспільство навідників pociйських ракет вони вже будують”.

* * *

У коментарях до записів у соцмережах люди підказують, що листівки АллатРи масово поширюються також і в маршрутках.

Leave a Reply

© 2017 - 2021 Ukraina, Inc. All Rights Reserved. No part of this site can be used without a hyperlink to a particular publication.  Newsphere by AF themes.