November 29, 2023

УСІМ | UWIN

Українська світова інформаційна мережа | Ukrainian Worldwide Information Network

СМЕРТЕЛЬНІ ГРАБЛІ ІСТОРІЇ

1 min read

ПАРЕ визнала Голодомор актом геноциду українського народу!

Пройшло 90 років від того геноциду. Пішли вже з життя ті покоління, що пройшли Голодомор, ті, хто вижив тоді, і хто не вижив, покоління моїх батьків та дідів, що опинились в епіцентрі того жаху – приреченості помирати на своїй родючій землі працелюбному люду.

Визнали зараз, на десятому році геноцидної війни Москви проти України та другому році її повномасштабної фази.
Звісно, краще пізно, чим ніколи. Український народ вижив, і тепер б’ється на смерть за своє життя. Сам, але вже не на самоті.

Чому після Голодомору стався Голокост, чому в той час все дійшло до другої світової війни і сотнею мільйонів її жертв? Бо силам зла дозволили це зробити.

Тому що тоді, 90 років тому, світ не тільки лукаво не помітив в 1932-33 роках геноциду великої європейської нації, а ще дехто й скористався цим колосальним лихом задля своєї вигоди — тих “вигод”, які швидко, лише за 6 років обернулись тотальним лихом для всього світу, того планетарного апокаліпсіу, що палав наступні 6 років, спаливши життя і здоров’я сотень мільйонів людей,

Такі вони смертельні трабли — граблі історії.

Віктор Скорик

Leave a Reply

© 2017 - 2021 Ukraina, Inc. All Rights Reserved. No part of this site can be used without a hyperlink to a particular publication.  Newsphere by AF themes.