November 29, 2023

УСІМ | UWIN

Українська світова інформаційна мережа | Ukrainian Worldwide Information Network

УПЦ МП ХОЧЕ ЗІРВАТИ ГОЛОСУВАННЯ У ВРУ

1 min read

Прямо зараз в Києві відбувається диверсія ФСБ. З показовою нахабністю учасники особливо не шифруються. А силові структури чомусь досі не звернули на це особливої уваги. Може, вони сліпі, глухі і німі? За адресою Академіка Лєбєдєва, 19 (Голосіївський район, Феофанія). Так званий Свято-Пантелеймонівський жіночий монастир так званої УПЦ МП (насправді — філії РПЦ ФСБ).

Нарада щодо зриву завтрашнього голосування ВР за заборону м’ясковської «церкви» в Україні. Координує процес так званий народний депутат України (по факту — ФСБшний шнирь з російським паспортом) Артем Валерійович Культенко.

Крім нього, в нараді беруть участь:

— митрополит РПЦ ФСБ в Україні Онуфрій (той, який за 600 днів так і не назвав Росію агресором і каже, що «на Голодомор ми заслужили», на публічних заходах показово сидить, коли всі встають вшанувати загиблих на фронті українців),

— керуючий справами цієї секти Антоній (Паканіч), ще декілька топ-попів, колишній голова СБУ Ігор Дріжчаний — нині начальник охорони Вадима Новинського. Сам Новинський бере участь в нараді по відеозв‘язку з Німеччини.

Також по відео свою думку, як зірвати завтрашнє голосування в парламенті, висловлює митрополит Павєл (Лєбєдь) —він же Паша Мерседес — відкритий адепт рускаго міра, який був арештований за державну зраду, аде зміг відкупитись — і нині перебуває під домашнім арештом в абсолютно комфортних умовах.

Україна точно воює з Росією?

* * *

Лжепатріарх Кіріл благословляє убивства українських дітей. В цей час філія його корпорації в Україні вільно собі працює. Користається тисячами ділянок землі і приміщень. Сюр. І —вдумайтесь! — отримує пільги. Зокрема щодо оплати комунальних послуг.

Символічно, що одним з останніх захисників м‘ясковської «церкви» в парламенті лишається нєкій Євгєній Брагар. Ага, той самий, який в прямому ефірі пропонув жіночці-пенсіонерці продати собаку, щоб розрахуватися за комунальні послуги. Шапіто, за квитки на яке ми платимо кров’ю.

Ще серед тих, хто проти заборони проросійської секти брудна потвора Даніїл Гетьманцев, який системно знищує бізнес в нашій країні, обдираючи підприємців до нитки своїми податковими нововведеннями. Суки. Невже вони не розуміють, що рано чи пізно доведеться відповідати?…

Андрій Лозовий

Leave a Reply

© 2017 - 2021 Ukraina, Inc. All Rights Reserved. No part of this site can be used without a hyperlink to a particular publication.  Newsphere by AF themes.