November 29, 2023

УСІМ | UWIN

Українська світова інформаційна мережа | Ukrainian Worldwide Information Network

МОМЕНТ ІСТИНИ

1 min read

Назва книжки, дослідження, вийшла в світ, здається, у 60-70-х роках: «ГІТЛЕР СТВОРИВ ІЗРАЇЛЬ». Усе до банальності просто. Адольф Гітлер запустив машину Голокосту. Внаслідок втілення бузувірської ідеї колись ображеного у Відні юнака принизливим ігноруванням неофіційними родичами євреями його прохання про матеріальну допомогу – НЕМІРЯНЕ, НЕБАЧЕНЕ ЧИСЛО ЖЕРТВ. Точніше, обчислене безіменними рахівниками.

У результаті офіційно оголошених приголомшливих втрат євреїв у Другу Світову війну Ліга Націй (попередник ООН) приймає рішення, дає зелене світло на створення Ізраїлю на території вже майже дві тисячі років арабської Палестини, заселеної мусульманами після вигнання юдеїв римлянами.
Чудово! Нарешті прагнення сіоністів реально відновити історичну батьківщину здійснилося під міжнародним контролем.

Лише одна заковика, точніше скалки, що болюче застрягли у пятах поверненців на землю пра, пра… десятки раз пра своїх предків. ЩО РОБИТИ З ПАЛЕСТИНЦЯМИ, куди їх діти? Рішення Ліги Націй, наступні постанови ООН зобовязували на половині розділеної території Палестини створити Палестинську арабську державу.

Як співіснувати з тими, кого витіснив – грошима і брутально — з його століттями рідних домівок? Ця політично-релігійно-етнічна фантасмагорія мала колись скінчитися. Вже десятки років пройшло з обіцянки у Лізі Націй, як виявилося, лише ситуативної цяцянки батьків, творців Ізраїлю.

В останні дні після приголомшливого, несподіваного(!) нападу Хамасу, з сотнями невинно убієних ізраїльтян – весь світ, військові і політичні аналітики здивовані. Як могло так статися, що найрозумніші, найкмітливіші, обтяжені чималим досвідом військових протистоянь, захищаючи власне життя, раптом ПРОГАВИЛИ ПІДГОТОВКУ ТЕРОРИСТІВ, що, як виявилося, тривала цілий рік.

Тут хочеться замовити слово за братів ізраїльтян. Не принижуйте їх! Масове осліплення самозаспокоєнням, що їм приписується – це мудро продуманий, спланований спектакль. Заради поставити остаточно безжальну крапку у, м`яко кажучи, непродуктивному співіснуванні з сусідами, ментально, історично, релігійно зі своїми запеклими ворогами: «АБО МИ! АБО ВОНИ!»

…Хтось має з часом написати книжку, як продовження тієї, що вже згадана: «Гітлер створив Ізраїль». Малось на увазі, Голокостом Адольф створив. Заради великої, можна висловитися – фантастичної, нереальної мети, у світовій історії приносились жертви… і нині приносяться.

Ґеорґій Бурсов

Leave a Reply

© 2017 - 2021 Ukraina, Inc. All Rights Reserved. No part of this site can be used without a hyperlink to a particular publication.  Newsphere by AF themes.