November 29, 2023

УСІМ | UWIN

Українська світова інформаційна мережа | Ukrainian Worldwide Information Network

НЕОЧІКУВАНИЙ УДАР ІЗРАЇЛЮ

1 min read

По майже святому та непохитно незламному… рейтингу найвеличнішого боневтіка нанесено смертельний удар. Показники стрімко пішли до мінімальних значень. Скоро навіть анекдотичні соціолухи це побачать… та не зможуть приховати. Виявляється, що найбільшого удару по рейтингу презЕдента наносить Ізраїль. Треба терміново давати вказівку керівництву мордафона менше показувати події в Ізраїлі.

Чисто виголений Натаньяху, у чистому вбранні та із спокійним обличчям, без мівіни у підвалі, діє просто вбивчо у наочному співставленні образів. Роздача зброї не з камазів, випадковим та явно кримінальним штимпам, і навіть не спеціально визначеним владою, декотрим людям, а по домівках простих мешканців … це ж дикунство якесь )))
Окрім того, жодного примусового мобілізованого, не дивлячись на оголошену мобілізацію…

Суцільним потоком йдуть новини та сюжети про те, як виглядає «Ізраїльська модель» життя у лихі часи. І такі, є з чим порівняти. (і шоб я так жил)

І цей процес порівняння відбувається навіть у мізках невиправних вилизувателів найвеличнішого. Без їх нашарувань штучності, це відбувається в природній спосіб. Не дивлячись на усі закони та урядові акти, процес порівняння «мєжду там і промеж тут, такі відбувається»…

Штучне та недолуге завжди видно у порівнянні. Зе-країна потерпає від тих, на кого вони ж намагались бути схожими. Від тих, кого імітували та копіювали. Але, як це часто буває з примітивними копіями, вони сильно програють оригіналу.

Ой, вей! Спиніться! Не губіть “найвпливовішого єврея світу” своїми діями.

* * *

Тут із “машинного залу” підказують, що найбільш вагомим протиріччям є позиція, що в Ізраїлі кажуть — “розслабились чиновники” , а у нас ставлять цю провину “розслабону” виключно до народу. В Ізраїлі ніхто не закликає донатити на “Сили оборони” і одягати бійців, добувати їм транспорт…
Нам кажуть з пафосним обуренням, що війна це виключно наша провина. Там… чиновники узяли всю провину на себе. Як в принципі й має бути.

А ви кажете — какаяразніца… ось така тектонічна різниця. Два міра, два дєтства.

Олександр Новохатський

Leave a Reply

© 2017 - 2021 Ukraina, Inc. All Rights Reserved. No part of this site can be used without a hyperlink to a particular publication.  Newsphere by AF themes.