November 29, 2023

УСІМ | UWIN

Українська світова інформаційна мережа | Ukrainian Worldwide Information Network

У БЕРЛІНІ Й ВАШИНҐТОНІ

1 min read

Дві технолоґічні виставки, в яких беруть участь і українці

БЕРЛІН

Ось думала, чим серце заспокоїти, коли світ летить шкереберть. Знайшла. На Міжнародному форумі ,,Інтергео 2023″, що наразі проходить у Берліні.

Купа сучасної техніки і купа старших дядечок в білих сорочках і молодших — у недбалих светрах. Дрони-дирижаблі, роботи-собаки, сканери, цифрові двійники, еt cetera показали, що прогрес, попри всі жахи сьогодення, не стоїть на місці, що професія чоловіка та інших фахівців геодезичної науки ще довго буде затребувана, особливо в повоєнній Україні.

Зустріли там купу українських представників і українських відвідувачів. Попри війну наші досліджують, розробляють, продають, демонструють свої унікальні розробки на авторитетних міжнародних форумах, і відряджають на них набиратися знань і досвіду кращих студентів…

Йшли додому з відчуттям явного полегшення і просвітління.

Леся Крупіна

* * *

ВАШИНҐТОН

От гарна виставка сьогодні у Вашингтоні для тих українців, які хочуть, щоб наші “братушки” як найшвидше горіли в пеклі. Є що роздивитися.

Юрій Янковський

Leave a Reply

© 2017 - 2021 Ukraina, Inc. All Rights Reserved. No part of this site can be used without a hyperlink to a particular publication.  Newsphere by AF themes.