November 29, 2023

УСІМ | UWIN

Українська світова інформаційна мережа | Ukrainian Worldwide Information Network

ПЕРЕВІРКА НА ДОРОСЛІСТЬ

1 min read

Про наслідки візиту В. Зеленського до США

Візит сонцесяйного брехуна до гамерики завершився досить очікувано. Звісно ж, «перемогою»… Маємо список заходів, що їх необхідно зробити із термінами виконання. Облизувателі владунця у захваті – нарешті нас удочеряють…

Але тут необхідно трішечки почитати ті пунктики незламного прагнення «партнерів» побачити зовсім інакшу країну, ніж та, що сьогодні зухвало говорить та діє від імені всіх Українців.

Тільки соросяче кодло читає подібні документи буквально. Та намагається зробити вигляд, що виконує до останньої крапочки усе, що там понаписано. Бо за кожною строчкою таких листів, маніпуляторам бачаться шалені можливості вмочити клювік та поживитись на освоєніях бюджетів.

Саме тому, доречі, соросяче кодло писало листів найвеличнішому щодо заперечення необхідності проведення виборів. Їм треба засвідчити лояльність перед тримачем бюджетних потоків та вписатись у велике крадівництво на «перебудові країни».

Проте… вважати, що міфічні гамериканці все зроблять на благо Українського Народу … можуть лише погано проліковані імбецили …

Ще ніколи в історії, малокомпетентні але високовмотивовані мапулятори ніц не зробили вреального. Перебудувати країну, для них це заняття з розряду «фарбувати небо». Отже гамериканський чарівний план по валу, це лише інструмент усунення найвеличнішого від влади. Або це діагностика Українців на успішність лікування від «дєтской болєзні лєвізни».

Тут або Українці демонструють, що сучасний режим успішних лузерів і є «омріяна влада», або посилено формують новий-інакший устрій для своєї країни мрій, але вже без усілякого політичного сміття.

Це перевірка на дорослість…

Олександр Новохацький

Leave a Reply

© 2017 - 2021 Ukraina, Inc. All Rights Reserved. No part of this site can be used without a hyperlink to a particular publication.  Newsphere by AF themes.