December 7, 2023

УСІМ | UWIN

Українська світова інформаційна мережа | Ukrainian Worldwide Information Network

«КАНОНАДА» З КАНАДИ

1 min read

Про свіжий скандал на тему овацій в тамтешньому парламенті ветеранові дивізії «SS Galizien » — тільки запитання, риторичні.

1. Якщо 98річний Ярослав Гунька причетний до військових злочинів під час Другої Світової, то де були раніше всі діячі та організації, що вимагають «розіпни», його екстрадиції і т.д.? Не знали? Не чули?

Я. Гунька, до речі, не ховався. Відкриваємо сторінку про нього у Вікіпедії:

«У Канаді Гунька залишався активним у колах ветеранів Waffen SS і вів блог в Інтернеті, де на початку 2010-х років порівнював ветеранів СС «Галичина» з ізраїльтянами [7], стверджуючи, що обидві групи були поширені в діаспорах по всьому світу зі своєї батьківщини, і міг повернутися лише після кількох років вигнання [11]. Станом на 2022 рік Ярослав Гунька жив у Норт-Бей, Онтаріо, і їздив до Великого Садбері, щоб протестувати проти російського вторгнення в Україну того року [12] . Описуючи ситуацію в Україні, Гунька сказав CTV News, що «Руйнування просто неймовірне, але знадобляться роки і роки, щоб її відновити. . . Але українці переможуть і благослови Господь Україну, і я молюся за це» [12] .

2. Де можна ознайомитися з матеріалами розслідування на тему особистої причетності Ярослава Гунька до злочинів проти цивільних? Коли така була. А не просто звинувачення в дусі рос.пропаганди про структуру СС «Галичина» як «злочинну, поплічників фашистів» та інші ітеде. Бо ми вже це проходили – узагальнення і геть усіх під один гребінь.

3. Якщо канадський парламент майже на дві третини складається з лівих лібералів, то який, даруйте, йолоп, буде сподіваєтися від них прихильності консервативній ідеї? Зокрема, українському націоналізмові.
Для довідки, склад нижньої палати канадського парламенту, дані минулого року: ліберали – 158 місць, «нові демократи» (насправді, соціал-демократи, теж ліві) – 25, «зелені» (ці точно не праві) – 2. Консерватори мають 117 місць, плюс ще 32 за націоналістами Квебека, але серед згаданих 117ти не бракує центристів. Чим нерідко користуються їхні колеги з ліберального крила…

4. Вам не здається, щонайменше, дивним цей збіг у часі – скандал і єврейське свято Йом-Кіпур, що саме відзначається цього тижня? (Див. Фото). І такий «своєчасний» подразник, як поява ветерана дивізії в парламенті, для єврейських організацій, що першими висловили протест? Після якого, власне, все почалося – істерика російських «ЗМІ», відставка спікера Ентоні Рота, офірного цапа, та мовчання ягнят Зеленського і Трюдо. Який, стало відомо, вже вибачився.

5. Страшенно цікаво, в яких столицях мешкають режисери цього шоу в Оттаві? Під час вельми невдалого закордонного туру нашого очільника.

6. В Оттаві живе одна з найбільших російських громад Канади. Так, це моя конспірологія. А вам вона виглядає геть недоречною?

На фото: обіймашки Зеленського з Христею Фрілянд, відомою діячкою ліберального фронту.

Людмила Пустельник

До теми:

Спікер парламенту Канади заявив про відставку після скандалу під час візиту Зеленського

Leave a Reply

© 2017 - 2021 Ukraina, Inc. All Rights Reserved. No part of this site can be used without a hyperlink to a particular publication.  Newsphere by AF themes.