September 26, 2023

УСІМ | UWIN

Українська світова інформаційна мережа | Ukrainian Worldwide Information Network

НА ЗАХИСТ ІЛОНА МАСКА

1 min read

На захист злого генія стають лише ті, хто чули дзвін, та не знали, де він

Я вже давно звикла до того, що серед всього потоку інформаційного, українці обирають те, що їм підкидає професійно таргетована пропаганда, якою керують ті, хто не дуже переймаються інтересами саме України. І пішов шум, який за законами жанру кілька днів гуде, а потім нову жертву знайдуть і все з самого початку — так весь час пошуки ворогів, друзів і звинувачення.

Як кілька тижнів тому обговорювали дезу від Kyiv Post про Ізраїль, що збирається безвіз між двома країна скасувати, а потім забули сказати, що то брехня, ноги якої виростали з хворої свідомості власника видання, якому дуже хотілося посварити українців з ізраїльтянами.

От знову кампанію запустили і дружньо, як у тій народній приказці про те, що «разом добре батька бити», українці перемивають кістки Ілону Маску, адже цей «тупий» комерсант відключив Старлінк саме тоді, коли той звʼязок був так потрібний Україні.

Проте, більшість забуває додати, що то все було протягом трьох днів і у минулому році. Але пан Подоляк назвав імʼя «ворога» і всі пішли цькувати Маска, який, до речі, нікому нічого не винен. Люди якось забули, що Старлінк весь час працює в Україні і хлопці на фронті без нього не обходяться. І що українці? Хоча б слово подяки ви чули на адресу Маска? А навіщо? Він же «тупий» і куди йому до розумників. Чи розумні подумали, що вони живуть у світі прозорої інформації, де всі все знають. Отже, чи варто кусати тих, хто допомогає, але колись чогось не зрозумів, чи не було кому порадити?

Хочеться у розумних запитати, а чому своє не зробили, щоб не залежати від Заходу. Хто інвестував у звʼязок протягом останніх десятиліть? І чому все це іноземне заповнило ринок України?

Нагадаю також про бізнес і його інтереси, які у всіх різні, а тому звинувачувати «тупого» комерсанта Маска, якому українськи споживачі Старлінка нічого не розповіли і не лобіювали інтереси Украіни, якось не зовсім серйозно.

Але саме зараз комусь знадобилося піднімати старі скелети і кістки перемивати. Вам не здається, що так працює вороже ІПСО, що саме так Україну хочуть посварити з партнерами?

А в цей момент усі «тупі» зібралися на саміт G20 і плюнули на Україну, не за засудивши її головного ката. Чому б не обговорити всіх тупих, що там зібралися у Делі, як і тих, що не зібралися теж? Заодно непогано згадати про «тупих» українських комерсантів, які продовжують гнати Z-газ через Україну. І нагадати хочу про «тупих» комерсантів, на яких нібито наклали санкції, але не націоналізували підприємства, зокрема газові. Отже, всі ті «тупі» чхали і на санкції, і на тих, хто їх наклав, бо останні прекрасно з ними спілкується і їдять з рук «тупих». От Арахамія зустрічається з Фірташем у Відні та Фірташ продовжує свою діяльність і добряче заробляє, бо «тупий», а в Україні розумні. І Ахметов з непідсудним, але якого заарештовують, татом Бенею та іншими «тупими» могли б щось вже зі зв’язком придумати, як і з таким необхідним зараз «Все для фронту, все для перемоги»…

Тут тільки подяка ЗСУ, яке все це терпить і під час війни… До речі, а чому в Україні не введено під час війни стану війни? А тому, що тупий Маск, а всі, хто дає команду його цькувати, розумні і знають, ким/чим відволікти увагу від сьогоднішніх реальних проблем з корупцією на крові, з брехнею і кризою влади, яка хоч і слуги, але ролі з хазяями переплутала. Це ж треба так красти, щоб тільки підвищення мати. Ми ще про тих, хто себе у мистецтві полюбляє, навіть не починали.

Я на тому тижні побувала у Вірджинській глибинці і побачила три такі красномовні плакатики часів ще Першоії світової війни. Вони були про відомий історичний Americans all! Victory Liberty Loan.

Це уряди країн антинімецькоі коаліції випускали облігації як спосіб позичити гроші у своїх громадян для фінансування війни. Сполучені Штати назвали ці облігації Liberty Bonds і випускалися вони чотири рази під час війни і п’ятий раз як облігація Перемоги в 1919 році. Підписка на облігації стала символом патріотичного обов’язку.

Уряд розгорнув масштабну кампанію з продажу і випускав плакати, рекламу знаменитостей, авіашоу, наклейки та кнопки, щоб змусити громадськість придбати облігації. Хоча фізичні особи купували військові облігації вартістю від 5 до 100 доларів, половину загальної суми було продано фінансовим установам. Кампанії були досить успішними, зібравши 17 мільярдів доларів на військові зусилля. Це сто років тому були величезні гроші…

Захотілося хоч порадою розумним допомогти. І тут суть того, без чого важко перемагати, коли не весь народ бажає перемоги, а для декого взагалі війна – то гроші рікою, криваві гроші…

А тут Маск і все тут… Бува.

Єлєна Вєнніков-Приґова

Від УСІМ:

Єлєна Вєнніков-Пригова стала на захист Ілона Маска від Михайла Подоляка і закидає всім українцям, які «перемивають кістки Ілону Маску» за те, що «відключив Старлінк саме тоді, коли той звʼязок був так потрібний Україні», а це «все було протягом трьох днів і у минулому році».

Ми не цікавилися, що там наговорив про Маска М. Подоляк, але ми стежимо за інформацією, яку оприлюднюють американські ЗМІ і сам Маск.

Справді, обговорюється торішній епізод, коли Маск вимкнув Старлінк. Старлінк тоді знову запрацював не тому, що Маск похопився й відновив його роботу, а тому, що Пентаґон перебрав на себе оплату послуг (до того Маск робив це безкоштовно, тобто власним коштом) і фактично примусив Маска відновити роботу Старлінка. Отже, відтоді Маск по суті не допомагає Україні.

Нинішній скандал навколо Маска спричинився не від того, що М. Подоляк спросоння згадав про «торішній сніг». Зовсім ні!

Справа в тому, що автор книжки про І. Маска нагадав про торішній епізод і розкрив причину того, що сталося торік. А причина виявилася в тому, що Маск свідомо зірвав операцію, яку виконували ЗСУ чи СБУ з ВМФ України.

Йдеться про атаку українських морських дронів, управління якими було втрачено і які були знерухомлені «завдяки» Маску саме в той момент, коли вони наближалися до бази ЧМФ РФ у Севастополі. Один із тих дронів був викинутий морською хвилею неушкодженим на берег і потрапив у руки ворога.

Сам Маск цими днями визнав, що так воно й було, і пояснив, чому він так учинив.

З учорашнього «твіта» (див. вище) випливає, що він «хоче допомогти людям, а не вбивати їх». Фраза багатозначна, і тут всяк на свій лад може її тлумачити, щоб зʼясувати, кого Маск вважає людьми, а кого нелюдями, кому він «хоче допомагати» і кого уберігає від того, щоб їх не вбивали.

З того, що активно обговорюється за участю самого Маска, неважко зрозуміти, що його «пацифізм» дуже вибірковий і виразно… проросійський. Свою проросійськість Маск не раз виказував, але найпоказовішим є його хизування в соцмережах одягнутим у форму полковника ракетних військ РФ.

На щастя, є люди, які не піднімають базарний лемент, а намагаються розібратися в суті явища й докопуються до його коріння.


Ваша підтримка Української Світової Інформаційної Мережі дуже важлива. Підпишіться, щоб отримувати оновлення на електронну пошту. Складіть пожертву на УСІМ. Дякуємо!

Leave a Reply

© 2017 - 2021 Ukraina, Inc. All Rights Reserved. No part of this site can be used without a hyperlink to a particular publication.  Newsphere by AF themes.