September 26, 2023

УСІМ | UWIN

Українська світова інформаційна мережа | Ukrainian Worldwide Information Network

ХТО ТАКИЙ МАСК​

1 min read

Яке в нього ставлення до України

Хто такий Маск, і яке в нього ставлення до України я знаю щонайменше два десятки років. Неприємне прозріння щодо цього настало в мене тоді, коли я, абсолютно несподівано, виявив, що пов’язана з Маском платіжна система Пей-Пал блокує оплати в Україну. З України за кордон — будь ласка, але в Україну — зась…

За це “відкриття” я тоді навіть “влетів” на доволі серйозні гроші… І почав серйозно цікавитися — хто ж це такий, і звідки ж той Маск взявся.

Виявилося, що він із сім’ї, так би мовити, професійних революціонерів із Південно-Африканської республіки.

Коли його батька “пов’язали”, мамі довелося тікати спочатку в Канаду, звідки Ілон та його брати успішно релокувалися до США у Каліфорннію. Бо там в клімат теплий як і в рідній ПАР, і університети крутіші. Навіть від канадських.

Коротше від сімейства Масків мені густо запахло борцунізмом за торжество ідей комунізму у всьому світі і відповідно зв’язками з відповідними установами, конторами і органами нині вже покійного СРСР.

Подальше спостереження за Маском його заявами, діями та приколами.
Зокрема вимушене зацікавлення Пей-Палом познайомило мене з інформацією про скандали пов’язані ніби то з використанням цієї системи пострадянськими спец-службами і мафіозними організаціями Для перекидання і відмивання коштів сумнівного походження.

Після цього для мене вже не було сумнівів, звідки у Маска таке “бізнес-везіння”, звідки в нього супер-щедрі інвестори і неймовірні кошти, які так щедро вливалися у його проекти.

І головне — Маск за характером, і своїм сприйняттям світу є тим, кого звуть “породистий совок”. Таким, як скажімо Арестович, чи… наш теперішній Президент Володимир Зеленський. Можливо, вони навіть колись разом відпочивали — скажімо, в Артеку.

Наприклад, із Зеленським Маска об’єднує просто хвороблива пристрасть докорінно міняти все що їм попадає до рук.

Зеленський змінив Адміністрацію Президента України на ОПУ, Маск же поміняв куплений ним Твіттер на якийсь “ікстер”, на букву “Х”— перепрошую…

Надіюсь, що на цей раз моє скептичне бачення Маска не приведе до відписування від мене чергових пару сотень моїх друзів.

Просто не забувайте, що я про це давно знав, давно попереджував і добре розумів, чим це закінчиться.
Безсоромні очиці Ілона Маска.

Український морський дрон-камікадзе, який у жовтні минулого року не зміг атакувати російські кораблі к Севастопольській бухті, витратив пальне і викинувся на берег Криму…

Російські кораблі тоді уціліли, і до цього часу часу щодня запускають на Україну свої крилаті ракети, руйнують наші міста і убивають українців — великих і малих.

* * *

Вчора я написав пост про Ілона Маска, де я звернув увагу на непоодинокі антиукраїнські дії згаданого мільярдера і претендента на важливе місце в американській політиці, тобто в Республіканської партії США.

Там я згадав про цілком доведену і визнану самим Маском його участь в бойових діях, які відбувалися у жовтні 2022 року навколо берегів Криму та Севастополя.
Активні і сплановані дії Маска по відключенню доступу українців від супутникової інтернет-мережі “СтарЛінк”, привели тоді до втрати керування українських морських дронів, і викидання їх на берег Криму і захоплення їх росіянами.

Але найгіршим було те, що російські кораблі та підводні човни, відчули себе повністю безпечними і безкарними – і продовжили свої щоденні обстріли крилатими ракетами з Чорного моря, які вони в більшості випадків запускали по житлових будинках і цивільних об’єктах з школами та дитсадками включно.

Я гадаю, що не так важко полічити всіх загиблих від тих ракет українців і виставити Маску якийсь адекватний рахунок за ці жертви.

Маск пояснює свої тодішні дії тим, що він хотів недопустити аби в росіян не стався якийсь страшний Пірл-Харбор.
Натомість цей Пірл-Харбор розпочався і досі триває по всій території України.

Але менше з тим — Маск, виявляється зумів “робити горшки” не тільки з українцями, але й із… євреями.

Дуже впливова у США громадська організація “Антидиффамаційна Ліга” звинуватила Маска у… антисемітизмі.

Маск же у звичному для нього агресивно-безцеремонному стилі, дперейшов в атаку на цю відому і поважану у США і світі організацію.

Зокрема, Маск звинуватив АДЛ у нанесенні астрономічних збитків у купленому них Твіттері, який він перейменував у якийсь, непристойно виглядаючий – “іКс-тер”…

Оскільки для всіх очевидно, що прибуток того “іКстера” впав не стільки від звинуваченнь АДЛ, а від безглуздих “реформ” Маска, які він “нагородив” у Твіттері, то шанси виграти цей позов – мізерні.
Це фото колись оприлюднив на своїх сторінках сам Маск. Для нього це романтика та прояв симпатії.
Для решти світу — це доказ його проросіянства і “зачарованості на Москву”

Володимир Мартинюк

Leave a Reply

© 2017 - 2021 Ukraina, Inc. All Rights Reserved. No part of this site can be used without a hyperlink to a particular publication.  Newsphere by AF themes.