September 26, 2023

УСІМ | UWIN

Українська світова інформаційна мережа | Ukrainian Worldwide Information Network

СЕКРЕТАРІАТ ООН ПРАЦЮЄ НА МОСКВУ

1 min read

Журналісти Bild злили листування генсека ООН Гутерріша та глави МЗС Росії Лаврова

Нарешті, документальні підтвердження моїх слів про секретаріат ООН, який працює на росію. Журналісти Bild злили листування генсека ООН Гутерріша та глави МЗС Росії Лаврова.

У листі, нібито, Гутерріш пропонує Лаврову повернутися до зернової угоди. Зробити так, щоб вона працювала на перемогу Росії у війні. Пропозиція складається із чотирьох пунктів. Усі угоди між Секретаріатом ООН та Російською федерацією передбачають зняття санкцій та/або виставлення України агресором. Варіанти:

Пропозиція 1. Гутерріш пропонує скасувати фінансові санкції, введені ЄС проти “россільгоспбанку” (РСГБ), який відключено від SWIFT. Зокрема, для обходу санкцій генсек ООН пропонує використати спеціально засновану дочірню компанію російського банку під назвою “RSHB Capital S.A.” та підключити її до системи SWIFT. Простими словами: глава ООН хоче створити фейковий банк, який обходитиме санкції ЄС та США проти російських банків.

Пропозиція 2. Гутерріш пропонує страхувати російські судна, які вивозитимуть зерно від українських атак. Тим самим одразу ставлячи Україну в позицію агресора. “Страхова компанія спільного фінансування з ООН для російського експорту продовольства та добрив може запрацювати з Lloyd’s протягом 4-6 тижнів”, — написано у листі. Глава ООН пропонує не лише “страхування вантажів для російського експорту продовольства та добрив”, але також страхування “каско та P&I”. Страхування “каско” — це страхування суден, що використовуються для транспортування, а “P&I” — це комплексне страхування відповідальності за шкоду, заподіяну третім особам.

Пропозиція 3. Розблокування рахунків вітчизняних виробників добрив у Європі. Розблокування російських грошей, що йдуть на вбивство українців. У листі наголошується, що ООН “вже працює” над цим питанням.

І, нарешті, пропозиція 4. “Забезпечити ефективний доступ російських суден, які перевозять продукти харчування та добрива, до портів ЄС через швидкі портові дозволи”. А саме, “Організація Об’єднаних Націй готова вивчити подальші варіанти полегшення доступу російських судів до портів ЄС, пов’язаних із торгівлею сільськогосподарською продукцією, включаючи спрощені процедури надання відповідних дозволів, у тому числі перед виходом з російських портів”.

Без матюка висловити почуття не вийде. Дуже важливо, що BILD звернувся до всіх, хто згаданий у цьому листі. SWIFT, Lloyd’s та інші. Ніхто з них не спростував вміст речення.

Наразі питання до МЗС України. Як на вашу думку, тепер це досить важливе питання: вигнати росію з ООН? Чи він все ще “не на годині”? Якщо не вигнати росію з ООН, ми нічого не зробимо із секретаріатом ООН, який працює на ворога. Ми не отримаємо заморожені кошти Росії. Ми не зможемо отримати справедливий список військових злочинців та запровадити смертельні для російської економіки санкції. Якщо Росія залишиться в ООН, з неї за підсумками знімуть санкції та повернуть заморожені активи.

Звертаюся до Дмитра Кулеби: може настав час почати працювати? Наша ініціативна група давно підготувала. Якщо зараз ми не виженемо Росії з ООН, відповідальність буде на МЗС України та всіх, хто нічого не робив із незаконним перебуванням Росії в ООН!

Денис Данилов


Ваша підтримка Української Світової Інформаційної Мережі дуже важлива. Підпишіться, щоб отримувати оновлення на електронну пошту. Складіть пожертву на УСІМ. Дякуємо!

Leave a Reply

© 2017 - 2021 Ukraina, Inc. All Rights Reserved. No part of this site can be used without a hyperlink to a particular publication.  Newsphere by AF themes.