September 26, 2023

УСІМ | UWIN

Українська світова інформаційна мережа | Ukrainian Worldwide Information Network

ПРО ЩО МОВЧИТЬ УКРАЇНОМОВНА ВІКІПЕДІЯ​

1 min read

Знову читаю Вікіпедію на різних мовах (після мого розслідування про широкоплечого американця Сару-Ештона, що виявився не просто солодкою а’ля «дєвочкою» з модним нальотом гендерної загадковості, а цілком реальним провокатором і навіть чи не шпигуном, який має допуск до військової інформації , часом це роблю).

І знову вихолощеність українських сторінок в порівнянні з англійськими, мʼяко кажучи дивує.
Небагато з вас знають деякі пікантні деталі біографії сумновідомого золотояйцевого і вже тепер колишнього Міністра МОУ Олексія Рєзнікова.

А пікантності тут досить, щоб обпекти свої слухові і смакові рецептори, бо ось який постає перед нами український борщ з елементами смердючих «росийских щей»:

Є собі такий відомий болотний юрист Ніколай Єгоров, котрий знаменитий тим, що дав «путьовку в жизнь» самому путіну, познайомивши його, свого однокурсника по юридичному факультету в Ленінграді, з Собчаком! За яким вова спочатку носив портфель, ну, а потім…. Ціну такого знайомства важко навіть озвучити, вова став самі знаєте ким… І, звичайно, вова допоміг Єгорову чим міг, а міг він багато.

Фірма «Егоров, Пугинский и партнеры» увійшла в сотню найбільших правничих контор світу з сотнями мільйонів доларів обороту.

І ось ця фірма ЕПАМ, що чудово користується протекторатом Кремля і звʼязками вови путіна, успішно бере під своє крило українську юридичну компанію Magisters, і знаєте, хто там головний спеціаліст?

Так, Олексій Резніков! Гарно він собі там потрудився в 2011-2014 роках на благо… звичайно, України, а ви що подумали?

Уявляєте, яку перевірку треба було пройти молодому юристові , народженому в «бандеровском Львове», щоб стати членом такої команди ? Пройшов. Присягнув. Служив вірно і бездоганно (тут треба поставити три крапки і задуматись)…

А тепер уявіть контакти, особисті і професійні, кулуарні та відкриті, домовленості, підписи, які залишилися в історії, але ж не розчинилися в просторі… Forbes гарно це все пояснив.

Маленька деталь, так завбачливо підрізана і підчищена в українській версії англомовної сторінки Вікіпедії. А дійсно, навіщо це знати українцям… Ще запитають в СБУ, чому такий факт соромливо ховають. Хоч СБУ теж не до таких дрібниць — вони іншим зайняті, патріотів шугають і садять у клітки занадто помітних громадян з позицією.

А ще поміж сторінками мені промайнуло про новоспеченого міністра, що його дружина [Лейла Умерова] та сімʼя живуть в США, теж цікаво… Міністр оборони працював би краще, якби його кохана та діти були поруч, разом з тими, хто біжить в бомбосховища, чи не так?

Та про що це я, знову розмріялась… Міністрам видніше, з ким працювати і де селити свої сімʼї. В яких клініках лікуватись, на яких автівках їздити і як обороняти «благосостояніє» своїх родин, адже це теж Україна, правда?

Боронять? Аякже, боронять. Аж так успішно, що замість вʼязниці їх відправляють «в ссылку» до туманного Альбіону, і навіть бідні жінки за ними їдуть, на чужину, ну, просто героїчні декабристки, страждати по сиренах і «прильотах» в лондонських бутиках і пабах…

Але ж їм там нудно не буде, напевно наново подружаться з тими, що давно вже сидять по британських замках і співають свої «стариє пєсні о главном», попиваючи чай із самовара під щось на зразок фільму «Брат»… Так приємно зустріти колишніх колег-юристів і згадати «билоє»… Селяві….

Отож, читайте Вікіпедію. До нових відкриттів!

Оксана Давида

Від УСІМ:

До сказаного вище треба додати, що О. Давида не звернула увагу на «асоційований офіс» ЕПАМ у Вашинґтоні, який очолив партнер київського офісу Magisters Андрій Маць (Andrew Mac), який пізніше став ще радником президента України В. Зеленського із звʼязків з українською діаспорою, хоч ніякої активності в українській громаді в США він ніколи не проявляв.

З описаними вище фірмами повʼязаний також і Маркіян Ключковський, радник Офісу президента України, призначений у червні ц.р. виконавчим директором Реєстру збитків, завданих Україні аґресією Росії.

Цей Маркіян Ключковський доводиться сином Ірині (Ярині) Ключковській, директорці Міжнародного інституту освіти, культури та звʼязків з діаспорою.


Ваша підтримка Української Світової Інформаційної Мережі дуже важлива. Підпишіться, щоб отримувати оновлення на електронну пошту. Складіть пожертву на УСІМ. Дякуємо!

Leave a Reply

© 2017 - 2021 Ukraina, Inc. All Rights Reserved. No part of this site can be used without a hyperlink to a particular publication.  Newsphere by AF themes.