September 26, 2023

УСІМ | UWIN

Українська світова інформаційна мережа | Ukrainian Worldwide Information Network

ВІД «БЕССМЄРТНОГО ПОЛКА» ДО «ВОЛОНТЕРА ВСУ»

1 min read

Був молодик аґентом російського впливу, а на обкладинці американського журналу явився патріотом України

Такі круті в нас волонтери, виявляється, в Миколаєві. Каже: «щось робимо, а завтра пожинаємо плоди». Насолоджуйтесь, миколаївці, його плодами. Всі ці роки підігравав російським наративам, читав вірші на «Безсмертных полках», брав участь у конференціях, любив царя-батюшку та від опзж денюжку, а тепер війна і — насолоджуйтесь плодами. Якщо хтось забув, я цього персонажа добре памʼятаю і памʼятаю тих, хто надав ворогу формальний привід зайти в мій дім.

Ілля Зелінський

* * *

Побачила у Іллі Зелінського пост про одного персонажа та підофігєла. Молоде комуністичне чи опзжешне дарованіє з Миколаєва, Саша Єгоров, який бігав по акціях “безсмертний полк”, читав свої віршики, а якось навіть був співорганізатором, тепер, бляха, волонтер і патріот, як виявилося. А ще і на обкладинках журналів американських. Я не розумію, навіщо ЗМІ його виводити в публічну площину, легалізовувати. Ми ж не забули, що це за особа.

Катерина Стоколяс Литвиненко

* * *

Миколаїв знову… здивував. Нєкто Олександр Єгоров був ведучим місцевого “Бессмертного полка”, який був софт пауер Кремля, входив до проросійських, зокрема русскіх монархічних(!) організацій, а тепер він… волонтер ЗСУ. І мордою ліца на першій шпальті американського журналу. Треба розуміти – герой нашого часу. А мав би сидіти і чекати на обмін. Ніхто уроків минулого не вчить. Отакі Саші, Єґори Клєцови і подібна срань привели сюди русскую армію. Слів нема. Дякую Іллі Зелінському та Катерині Стоколяс Литвиненко, які написали про цього персонажа.

Вахтанг Кіпіані


Ваша підтримка Української Світової Інформаційної Мережі дуже важлива. Підпишіться, щоб отримувати оновлення на електронну пошту. Складіть пожертву на УСІМ. Дякуємо!

Leave a Reply

© 2017 - 2021 Ukraina, Inc. All Rights Reserved. No part of this site can be used without a hyperlink to a particular publication.  Newsphere by AF themes.