September 26, 2023

УСІМ | UWIN

Українська світова інформаційна мережа | Ukrainian Worldwide Information Network

ШОВІНІСТИ ПРОСЯТЬ ВОГНЮ​

1 min read

Сєргєй Караганов спеціально для російського президента підготував таємну доповідь, про яку стало відомо

На замовлення адміністрації Путіна науковий керівник факультету світової економіки й світової політики НДІ Вищої школи економіки Сєргєй Караганов спеціально для російського президента підготував таємну доповідь «Проблемы и уроки недавней истории отечественной внешней политики (и возможности коррекции)», про яку стало відомо. Доктор економічних наук Караганов більше відомий не науковими дослідженнями, а радикальними заявами й закликами до знищення України. Можливо, «витік» інформації про таємну доповідь санкціонував сам Кремль, аби зайве полякати й так наляканих, проте тенденція у намірах Москви заслуговує на увагу. Доповідь лише ніби як легалізувала те, що, насправді, росіяни вже й так почали робити.

За аналізом цього та інших матеріалів, а також змін у діях РФ щодо низки країн світу, виходить, що Москва переходить до реалізації двох геополітичних або геостратегічних доктрин, безпосередньо пов’язаних з війною в Україні:

1. Надання ядерної зброї та\або технологій країнам, виразно ворожим до США, НАТО й Заходу, в цілому, аби зробити опонентів стратегічно вразливими й змусити їх займатися проблемами власної безпеки, а не допомагати Україні (наприклад, після набуття ЯЗ та її носіїв Іраном та низкою інших країн світу включно з Латинською Америкою, Вашингтон мав би припинити надавати Україні засоби ППО, а зосередитися на власному захисті).

2. Завдання по території сусідніх з Україною країн, на території яких розташовані значні логістичні центри ракетних ударів, з метою їх пошкодження й знищення об’єктів самої військової допомоги Україні. «Реакція» Румунії на вибух на румунській території російського БПЛА з вибухівкою лише надала росіянам упевненості в правильності прийнятого рішення. Американська неурядова дорадча компанія RAND якраз перед цим оприлюднила дослідження, в основі якого були висновки, що країни Центральної Європи, у разі завдання по них російських ракетних ударів, не будуть вступати у війну з РФ, аби не спровокувати «третю світову». При цьому, заклик Караганова завдавати ядерних уларів по країнах Центральної Європи, очевидно, й використовується, аби ще більше налякати європейців і НАТО. Для остаточного страху, МЗС РФ ще має відкликати з деяких країн ЦЄ російських дипломатів, що тамтешніх громад мало б означати, що вони вже стали ціллю для російських ракет.

За умов, коли Захід вичерпав власні санкційні можливості й толерує Росію в міжнародних організаціях і, фактично, в міжнародних економічних відносинах, демонструючи готовність до, здавалося б, безмежних компромісів, «аби не було третьої світової», росіяни закономірно переходять у наступ. І наступатимуть, доки відчуватимуть страх, слабкість і готовність поступатися. Якщо ви боїтеся війни, то вона йде до вас.

Василь Лаптійчук

Михаил Салтыков-Щедрин. Караганов подготовил секретный доклад для Путина. Мигрантам – всё, русским – депортация в Сибирь и каторга


Ваша підтримка Української Світової Інформаційної Мережі дуже важлива. Підпишіться, щоб отримувати оновлення на електронну пошту. Складіть пожертву на УСІМ. Дякуємо!

Leave a Reply

© 2017 - 2021 Ukraina, Inc. All Rights Reserved. No part of this site can be used without a hyperlink to a particular publication.  Newsphere by AF themes.