September 26, 2023

УСІМ | UWIN

Українська світова інформаційна мережа | Ukrainian Worldwide Information Network

СКАНДАЛ ІЗ ЗАКУПІВЛЕЮ ОДЯГУ ДЛЯ ВОЯКІВ

1 min read

ЗМІ в Україні відвертають увагу від топ-орґанізаторів

У ЗМІ гримить скандал щодо закупівлі Міноборони Резніковим курток у турецької фірми, засновниками якої були Роман Плетньов та племінник депутата «Слуги народу» Генадія Касая. Як тільки вийшло розслідування, видання «Українська правда» та Михайло Ткач випускають власне “розслідування” і подають його як власну сенсацію.

У сюжеті Ткача 95% розповіді — це інтерв’ю з депутатом Касаєм: “як так трапилось”, що його племінник був засновником фірми, у якої Резніков закупив куртки.

Про Романа Плетньова в сюжеті згадка лише один раз. Тому що Плетньов — бізнес партнер голови ОП Андрія Єрмака (!). УП та Михайло Ткач не подзвонили Плетневу та Єрмаку та не провели інтерв‘ю. Чому?

Тактика Михайла Ткача — коли неможливо забити інформацийним смвттям корупційні скандали Зеленького і Єрмака (типу батальонів монако чи дубаїв тимошенко), значить треба “очолити” опубліковану тему та відвернути увагу глядача на інший об‘єкт для гніву.

Зрозуміло, що депутат СН Касай та його племінник не могли бути організаторами оборудки закупівлі курток Міноборони, — це погоджувалось на самому верху. Логічно, що для журналіста головне вийти на топ організаторів і логічно було копати саме Плетньова і доводити те, що схему організували Єрмак із Зеленським.

Але Ткачунька вирішив 22 хвилини сюжету розповідати про 20-річного племінника депутата СН, яким можна пожертвувати, щоб відвернути увагу від Єрмака.

* * *

ЄРМАК АНДРІЙ БОРИСОВИЧ та Миленька Світлана Іванівна (1947 р.н., м.Київ) заснували ТОВ “М.Є.П.”, яким керував ЄРМАК БОРИС МИХАЙЛОВИЧ (батько)

Ця Світлана Миленька має сина на ім’я Миленький Владислав Миколайович (1970 р.н., м.Київ), дружиною якого є Миленька Наталія Іванівна (1970 р.н., м.Київ)

Ця Наталія Миленька заснувала ТОВ “КИЙЕНЕРГОІНВЕСТ” разом з людиною на ім’я Плетньов Роман Вікторович (1974 р.н., м. Запоріжжя)

Цей Роман Плетньов власник турецької фірми Vector avia hava araçlari, на якій залишилась маржа від перетворення літнього одягу в зимовий при закупці Міністерством оборони Резніковим, який є людиною Єрмака.

Ростислав Шапошников

Від УСІМ:

Публікуючи матеріал Ростислава Шапошникова, ми хочемо також привітати його з тим, що він перейшов на українську, якою, як бачите, володіє цілком пристойно.

Ще пару років тому Р. Шапошников з образою реаґував на рекомендації переходити на українську і вперто продовжував тусуватися в російському інформаційному просторі.

Прикро, звичайно, що свідомість багатьох журналістів і блоґерів пробудило лише повномасштабне вторгнення Росії в Україну. І все ж, краще пізно, ніж ніколи.

Тимчасом ще дуже багато журналістів і блоґерів в Україні й українському зарубіжжі уперто продовжують працювати в російському інформаційному просторі. Їм невтямки, що цим вони не допомагають, ба навіть заважають Україні виграти в інформаційній війні з РФ.

Очищення інформаційного простору України від будь-якого впливу «русского міра», захист інформаційного суверенітету й зміцнення інформаційної безпеки України є надзвичайно важливим чинником забезпечення повної і остаточної перемоги Україні у війні з Росією.

Leave a Reply

© 2017 - 2021 Ukraina, Inc. All Rights Reserved. No part of this site can be used without a hyperlink to a particular publication.  Newsphere by AF themes.