September 26, 2023

УСІМ | UWIN

Українська світова інформаційна мережа | Ukrainian Worldwide Information Network

СЛОВО ДОНАЛЬДА ТРАМПА

1 min read

«Я укладу угоду [між РФ і Україною] за один день»

У інтервʼю Марії Бартиромо на Fox News сьогодні, у неділю 16 липня, Дональд Трамп знову повторив, що зможе закінчити війну протягом одного дня.

І знову мова йшла по переговори між Зеленським і Путіним. До речі, до цих переговорів Байден і його адміністрація також примушують, але сьогодні вперше Трамп озвучив одну важливу деталь у разі неузгодженння умови:

«Якщо ви не укладете угоду, ми дамо йому багато. Ми збираємося (дати Україні) більше, ніж вони коли-небудь отримували, якщо нам доведеться. Я укладу угоду за один день. Один день», — відповів Трамп.

І чомусь йому віри більше, ніж сенільному боягузу. Проте, невідомо, як на це відреагує Путін, який мʼязами грає і погрожує світу ядерним кулаком.

Але точно не можна бандитам підігравати і загравати з ними, як це робить Байден.

Чомусь саме головний фрагмент розмову навмисно українські ЗМІ обминатимуть, бо саме він ламає одвічні стереотипи.

А ви вже самі перекладайте те, що озвучено:

«You got to make a deal. I would tell Putin, if you don’t make a deal, we’re going to give him a lot. We’re going to (give Ukraine) more than they ever got if we have to. I will have the deal done in one day. One day», — Trump responded.

Олена Венніков-Приґова

Запощене тут відео, на жаль, вилучене. На наш запит пояснити, чому відео більше недоступне, Марія Бартиромо не відповіла.

Ми знайшли посилання на потрібний нам фраґмент інтерв‘ю у статті, опублікованій у Washington Post.

Leave a Reply

© 2017 - 2021 Ukraina, Inc. All Rights Reserved. No part of this site can be used without a hyperlink to a particular publication.  Newsphere by AF themes.