September 26, 2023

УСІМ | UWIN

Українська світова інформаційна мережа | Ukrainian Worldwide Information Network

ПЕРЕМАГАТИ МОЖНА ЛИШЕ НА СВОЇХ УМОВАХ

1 min read

Залужний: Своєю зброєю ми будемо вбивати ворога на його території скільки знадобиться

Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний заявив, що якщо партнери бояться, щоб зброю їхнього виробництва ЗСУ не використовували для ударів по росії, то Україна буде застосовувати свою стільки, скільки необхідно.

Про це Залужний сказав в інтерв’ю The Washington Post.

Видання пише, що нині головнокомандувач ставить собі завдання: «Як я можу зменшити втрати людей?» Кожен ранок він починає з того, що дізнається, скільки солдатів загинули чи поранилися, виконавши його наказ напередодні.

Залужний сказав, що відкладає тугу на потім. Зараз траур відволік би його від важливої ​​роботи.

Проведення контрнаступу з метою повернення території, перемоги над росією та мінімізації втрат України вимагає ресурсів, яких, за словами Залужного, йому все ще бракує. 

А західні союзники, посилаючись на побоювання ескалації війни з росією, висунули умову щодо ракет великої дальності та іншого обладнання, яке вони надали: вони не можуть бути використані для ударів по території рф. 

Тож, зазначив Залужний, війська України використовують зброю українського виробництва «для частих ударів через кордон, які Київ офіційно ніколи не визнає своїми».

«Щоб врятувати свій народ, чому я повинен питати в когось дозволу, що робити на території ворога? Мені чомусь доводиться думати, що мені там нічого не дозволено. Чому? Тому що путін … застосує ядерну зброю? Дітям, які вмирають, байдуже», — сказав головнокомандувач.

«Це наша проблема, і нам вирішувати, як вбити цього ворога, якого на війні можна і треба вбивати на його території. Якщо наші партнери бояться використовувати свою зброю, ми вбиватимемо своєю. Але лише стільки, скільки необхідно», — додав Залужний.

Денис Булавін

To defeat Russia, Ukraine’s top commander pushes to fight on his terms

Leave a Reply

© 2017 - 2021 Ukraina, Inc. All Rights Reserved. No part of this site can be used without a hyperlink to a particular publication.  Newsphere by AF themes.