September 26, 2023

УСІМ | UWIN

Українська світова інформаційна мережа | Ukrainian Worldwide Information Network

ЧАС ГОВОРИТИ ПРАВДУ

1 min read

Роль Зеленського у війні

Живе десь у Каліфорнії чоловік на ім‘я Сергій Любарський, у якому після початку повномасштабного вторгнення РФ в Україну прокинувся патріот України.

«Час говорити правду: Роль зеленського у цій війні», — так відеоблоґер назвав один із своїх останніх відеороликів.

Дуже прикро, що аудиторія С. Любарського в масі своїй складається не з тих, хто мав би дивитися і слухати те, що обговорює блоґер. Це мали б слухати українці і обов‘язково — українською мовою.

Парадокс же ситуації в тому, що Любарський обговорює наболіле для України і з щирим уболіванням за Україну в… російському інформаційному просторі. Отож ефективність відео в українському суспільстві буде мінімальною, а от росіянам на блюдечку із золотою кайомочкою мимоволі підноситься ціле асорті слабкостей України.

Очевидно, тому Любарський і висловлює побоювання, що на нього накинуться «люди у вишиванках» (ця частина української спільноти так само неоднорідна, як і та, на яку мовить блоґер).

* * *

Звертаємо вашу увану на те, що УСІМ від самого початку досить критично оцінює діяльність Володимира Зеленського як президента України й верховного головнокомандувача ЗСУ. І нас радує, що С. Любарський багато в чому є нашим однодумцем.

Разом з тим, насторожує й те, що пан Любарський принципово барикадується від українців, які хочуть висловити свою думку під його відео. Ось приклад із коментарів на Телеґрам-каналі С. Любарського:

Чудий серед своїх, свій серед чужих?


Leave a Reply

© 2017 - 2021 Ukraina, Inc. All Rights Reserved. No part of this site can be used without a hyperlink to a particular publication.  Newsphere by AF themes.