September 26, 2023

УСІМ | UWIN

Українська світова інформаційна мережа | Ukrainian Worldwide Information Network

ІСТОРІЯ РОЗМІНУВАННЯ ЧОНҐАРУ

1 min read

Журналістське розслідування за відкритими джерелами

НІКОМУ З ТИСЯЧ ФРЕНДІВ НЕЦІКАВО, ЧОМУ ЗАРАЗ ЩОДНЯ ЩОБИ ВІДВОЮВАТИ НОВИХ 100 МЕТРІВ ГИНУТЬ ДЕСЯТКИ, А МОЖЕ СОТНІ УКРАЇНСЬКИХ БАТЬКІВ, СИНІВ, БРАТІВ? (НІЧОГО ЦЬОГО МОГЛО НЕ БУТИ, ВОРОГ МІГ НЕ ЗАЙТИ З КРИМУ В УКРАЇНУ!). НУЛЬ РЕАКЦІЙ ПІД ОЦИМ ПОСТОМ ЗА ДВА ДНІ. ТО МОЖЕ КОТИКІВ СТАВИТИ?

Потрясаюча правда (факти) про причини захоплення півдня України орками (про тих, хто розмінував вхід з Криму в Україну та не підірвав цілий ряд мостів, що зробило би НЕМОЖЛИВИМ окупацію Півдня).

Оборона — мінування входу в Україну та підрив мостів — була настільки сильною, що у рашки не було шансів вторгнутися з півдня. Також втекли або були відізвані напередодні вторгнення силові структури, які мали захищати Україну.

Результат: сотні тисяч загиблих українців, сьогоднішня мало не тупикова ситуація, коли території, захоплені за кілька днів орками БЕЗ БОЮ в результаті зради (йшли прямим ходом), – треба відгризати по кілька сот метрів ціною життя нових тисяч українців… Хтось має за це відповісти?

Ярослав Мельничук

Пропонуємо вашій увазі відео ютюб-каналу «Вовчиця»

Опис відео:

Важливі скріншоти:

З чого все почалося: «Надо просто пєрєстать стрєлять»

Зусиріч «Ноомандсьеої четвірки» у Пармжі. Грудень 2019 р.

Зустріч В. Зеленськогл з Н. Патрушевим у Омані. Січень 2020 р.

Будівництво «хабу» у Чонгарв

Генерал-лейтенант Григорій Омельченко

В. Зеленський і А. Єрмак

…та інші причетні

Генерал Омельченко називає імена переслідуваних Зеленським генераліа, які взяли на себе відповідальність за оборону міст і територій у перший день вторгнення РФ

Зрадники не сподівалися, що народ самооргагізується для захисту України

Генерали, чиї фото узяті в жовті рамочки, поза підозрою

До теми:

А чи не пов‘язана ця історія з розмінуванням Чонґару чи закупівлею яєць для ЗМУ?

Фейсбук розглядає це відео як фальшивку, посилаючись на незалежний «fact checking». Насправді, фактчекінґом у цій ситуації мав би займатися не Фейсбук, а компетентний правоохоронний орґан України. Адже диму без вогню не буває. Особливо це важливо ще й тому, що дехто вважає це відео ворожим вкидом.

Leave a Reply

© 2017 - 2021 Ukraina, Inc. All Rights Reserved. No part of this site can be used without a hyperlink to a particular publication.  Newsphere by AF themes.