September 26, 2023

УСІМ | UWIN

Українська світова інформаційна мережа | Ukrainian Worldwide Information Network

ПРО ПРОЗРІННЯ (ЧИ НІ) УКРАЇНСЬКОГО НАРОДУ

1 min read

Досить правдива ілюстрація результатів саміту НАТО у Вільнюсі. Не захотіло НАТО прикрити сьогодні своїм щитом Україну, щоби не гинули від рашистських ракет жінки і діти…

Однак тут є три неточності.
1) Тих жінок і дітей усе-таки великою мірою прикривають Патріоти і Насамси та інше озброєння країн НАТО. яке збиває більшість ракет і дронів
2) Завдяки першим Стрінгерам, Джавеліним і Енлавам та іншій західній зброї вдалося відігнати орків з-під Києва і не дозволити захопити Україну. З вилами проти танків українські герої були би ніщо. Дітей і жінок орки вбивали би і гвалтували би по всій Україні, Буч було би тисячі.
3) А де власні щити, якими мала захистити дітей і жінок українська влада за 30 років? Не купили жодного західного літака! Жодного Патріота! Ба більше, продавали радянську зброю за кордон.

Народ не винен, бо влада погана? Ау, а хто масово в Україні виступав проти НАТО, брав участь в мітингах “НАТО — ні!”, опитування свідчать що в певні періоди до 80% було проти НАТО і хотіло дружити з Рашкою?

Хто вибирав президентами колишніх комуняк Кравчука і Кучму, які закріпили перебування флоту рашки в Севастополі, позбавили Україну ядерної зброї (віддали задаром рашці), хто вибрав проросійського зека овоща, хто їздив на “антимайдани”, кричав про дружбу з рашкою і боровся за статус державної для російської мови? Хто вибрав профана, актора, який висміював Україну, називаючи повією, і реготав над етнічними українцями, які є примітивними селюками і “салоїдами”, а потім зіграв роль президента в спеціально задуманому для “законного” захоплення влади серіалі “Слуга народу”? Всі області України, навіть західні (окрім Львівської), проголосували у другому турі за людину, яка навіть з професійної точки зору, не говорячи уже про її очевидну ватність, не підходила не те що для керування державою, а навіть для керування районом, бо не мала жодного досвіду? Яка потім поназначала на керівні пости в державі своїх напарників по примітивному Камеді клаб, які до того займалися лише бізнесом у сфері шоу?

То після цього треба дивуватися, що були закриті навіть ті програми українського оборонпрому (явно недостатні, але вони були і створили перші Нептуни, Вільхи, могли створити танки рівня Леопардів), які запустив ПО? Чи дивно, що така влада і не думала закупати F 16, впустила в свої вищі структури ворожих кротів і зрадників, які потім здали без бою весь Південь України, де сьогодні щодня гинуть, щоб відвоювати там сотні метрів, сотні, якщо не тисячі українців?

Чи дивно, що така влада — всупереч попередженням Заходу про початок війни — не виставила біля східних кордонів з рашкою могутню оборону, яка би дала відсіч нападнику на кордоні – натомість там стотисячну армію зустріли кілька десятків прикордонників?

Український народ не винен? А хто винен? Хто вибирав 30 років комуняк, русофілів, ватників, а не тих, хто би зробив з України озброєну до зубів фортецю а ля Ізраїль? Хто твердою рукою вчасно позакривав би псевдоукраїнські телеканали, які, прикриваючись “свободою слова”, транслювали в голови українців прикриту, а часто і не прикриту пропаганду?

Який сенс про це говорити тепер? Це ж не на часі!
А такий, що якщо і цей гіркий досвід не отверезить українців і вони знову виберуть “для приколу” невідомо кого, не думаючи про своїх дітей і жінок, матерів, то Україні, навіть якщо вона виграє війну (а вона має виграти), нічого доброго не світить.

Така жорстока ціна, заплачена за помилки, має привести українську націю до відповідального вибору влади, яка вперше за роки незалежності, має стати владою свого народу.
Але це станеться за умови прозріння цього народу.

Ярослав Мельник

Leave a Reply

© 2017 - 2021 Ukraina, Inc. All Rights Reserved. No part of this site can be used without a hyperlink to a particular publication.  Newsphere by AF themes.