September 26, 2023

УСІМ | UWIN

Українська світова інформаційна мережа | Ukrainian Worldwide Information Network

ДЕ ЛЕЙТЕНАНТ БАКАНОВ?​

1 min read

Маємо відповідь на запитання, яке цікавить багатьох

Ми не популяризуємо «НВ» («Новоє врємя») і не перепощуємо його матеріали. А тут саме через «НВ» в інформаційний простір пройшла відповідь на запитання, яке задають наші і не тільки наші читачі: «Де Іван Баканов?»

Йдеться про найближчого друга президента України В. Зеленського і колишнього голови СБУ лейтенанта Баканова, якого понад рік тому було усунуто з посади за дії і вчинки, за які інших людей судять і саджають у в‘язницю на довгі роки або й пожиттєво. Це — зрада Батьківщини.

У залученому відео ви почуєте від полковника СБУ, а нині народного депутата України від партії «Голос» Романа Костенка.

Отже, І. Баканов спокійно насолоджується мирним життям, граючи в футбол, — таке покарання він несе за те, що разом із своїми друзями і однодумцями фактично спричинився до війни Росії в Україні.

Кримінальну справу навіть не порушено. Друг Іванового дитинства В. Зеленський своїм указом просто відсторонив Баканова від посади і сказав сидіти вдома й не висовуватися. От він і сидить. У Кончі-Заспі. Хоч мав би сидіти у соідчому ізоляторі СБУ чи ДБР.

До теми:

Экс-глава СБУ и друг Зеленского Баканов, которого подозревали в срыве подготовки к войне, официально ни в чем не обвиняется. Почему это важно для Украины — BBC News Русская служба

Leave a Reply

© 2017 - 2021 Ukraina, Inc. All Rights Reserved. No part of this site can be used without a hyperlink to a particular publication.  Newsphere by AF themes.