September 26, 2023

УСІМ | UWIN

Українська світова інформаційна мережа | Ukrainian Worldwide Information Network

АРА-АРА-ХАМІЯ-МІЯ​

1 min read

Чому про Давида Арахамію цілий рік ні слуху, ні духу

А я все думаю, чого це про ту нерозумну “говорящу голову”, та за сумісництвом керівника найбільшої фракції “Слуга народу” Давида Арахамію цілий рік ні слуху, ні духу?

Вчора путін пояснив чому. Цей… рєдіска-“нєхороший чєловєк” рік тому на переговорах з представниками рфії, яку за кордоном вже давно прийнято називати “переговорами про капітуляцію” примудрився, як голова делегації України, підписати умови капітуляції України, листки, якими тепер трясе пу перед африканцями.

Зрозуміло, що ці листки сьогодні нічого не варті.

Але.

Цікаво на якому фонарному стовпі висів би ця “редиска”, і через скільки хвилин, якщо би про умови капітуляції тоді, та про її підписання стало би відомо, ну, припустимо, київській ТРО?

Переговори в Стамбулі: Путін показав африканським лідерам текст про “нейтралітет України”, начебто парафований представниками Києва у Стамбулі в березні 2022 року. ВIДЕО « Новини | Мобільна версія | Цензор.НЕТ

Ну і питання до купи. Арахамія є досі керівником владної фракції, отже за рангом є одним з першої десятки керівників України. До речі, за рангом адмірал Деніц, що підписав капітуляцію Третього Рейху, був нижче за ранг Арахамії. Отже…

Як щодо інкрімінування державної зради за ці підписи?

В‘ячеслав Нестеров


Leave a Reply

© 2017 - 2021 Ukraina, Inc. All Rights Reserved. No part of this site can be used without a hyperlink to a particular publication.  Newsphere by AF themes.