April 1, 2023

УСІМ | UWIN

Українська світова інформаційна мережа | Ukrainian Worldwide Information Network

«НАВАЛЬНИЙ» VS «БУДИНОК З ОСКОЛКІВ»

1 min read

Кіношний оскал Навального в контексті війни Росії в Україні

У ЗМІ й соцмережах активно обговорюють відзначений Оскаром документальний фільм «Навальний».

Причетний до цього проекту Христо Ґрозєв — один із активних учасників процесу. Ось на що він звертає увагу у своєму Твіттері:

«Мабуть, найбожевільніші корисні ідіоти. Вона була на одному з показів у Нью-Йорку і стверджувала (отруйника ФСБ) Кудрявцева не існувало і що я вигадав дзвінок. Тепер вона стверджує, що людину, яку підключили до фільму (той, який вона дивиться), є ознакою змови».

Йдеться про запис особи з ніком Lucy Komisar, яка пише:

«А володар «Оскара» — це… конверт для ЦРУ та його співробітників із глибинної держави, зокрема розвідувального активу Bellingcat, з криком Вікторії Нуланд та помічника Ентоні Блінкена, а також мейнстрімних і незалежних медіа, які закривають очі на вигадки «Навального»».

Хто чи що криється за цією особою, можна довідатися на її сайті.

Під твіттом Х. Ґрозєва розгорнулося активне обговорення.

Один із учасників дискусії поцікавився: «Як Крісто ставиться до крадіжки Оскара в українських дітей? Була в цьому вигода? Чи більше як моральне брудне задоволення?»

Христо присоромив коментатора, пославшись на свій січневий запис:

«Переглянув карколомний документальний фільм «Дім із осколків», номінований на «Оскар», який показує важке емоційне життя дітей у державному будинку опіки в Лисичанську на сході України. Запаморочливі милі персонажі, які тепер знову переселені після того, як Росія захопила їхнє місто».

Співвітчизник Ґрозєва на ім‘я Борислав написав:

«Як болгарин болгарину – я дуже поважав вашу роботу, г-н Грозев, я не знаю, скільки разів за останні роки я поширював ваші інтерв’ю та цитував вас.
Я в повному ступорі після того, як побачив, що ви пов’язані з Навальним і тим документальним фільмом… Навіщо це неподобство?!»

Ґрозєв не відповів на цей комент. Не відповів він і на комент Антона Чехова, який із запитанням «Христо, що відповісте на це?» запостив скрін запису Навального в мережах з літа 2014 року, коли росіяни жорстоко розправлялися з українцями на Донбасі:

* * *

Ця дискусія в Твіттері — ще один доказ того, що інтелектуальний (зокрема — кіношний) світ переймається не тим, як приборкати Московію як аґресора, а як їй зберегти обличчя. І Христо Ґрозєв, схоже, не усвідомлює своєї ролі в цьому процесі.

Зверніть увагу на те, наскільки невідповідно поводяться на врученні «Оскара» члени родини Навального, який помирає в російській в‘язниці.

Молодиці в червоній сукні з неймовірним декольте та її дочці з оголеним тулубом, очевидно, думається, що вони беруть участь у якомусь карнавалі. Їм байдуже, що їхня батьківщина розв‘язала найжорстокішу війну, якої не знав світ після Другої Світової…

Не усвідомлює цього і Христо Ґрозєв.

Тим часом українці нагадують у соцмережах:

Leave a Reply

© 2017 - 2021 Ukraina, Inc. All Rights Reserved. No part of this site can be used without a hyperlink to a particular publication.  Newsphere by AF themes.