April 1, 2023

УСІМ | UWIN

Українська світова інформаційна мережа | Ukrainian Worldwide Information Network

ПОРТНІКОВ НА РАНДЕВУ ІЗ СОКОЛОВОЮ

1 min read

Майже лавреат Шевченківської премії, журналіст Віталій Портніков у розмові з Яніною Соколовою на П’ятому каналі озвучив кілька варіантів розвитку подій після виходу ЗСУ на межі 1991 року.

Звільнити тимчасово окуповані росіянами території та вийти на кордони 1991 року – це ще не перемога у війні, справедливо вважає Портніков. Він упевнений, що ворог продовжить ракетний терор, бомбардуючи всю Україну з Кримом включно і намагаючись повністю стерти з землі всі міста і населені пункти України.

Оптимістичний план закінчення бойових дій, який передбачає мирні переговори із закріпленою офіційно демаркаційною лінією, у баченні Портнікова «означає, що не буде ракетного обстрілу, як цими днями, не вмиратимуть люди, не буде боїв на кордоні державної чи ще десь на якійсь демаркаційній лінії, а війська просто стоятимуть один навпроти одного, як це відбувається між Південною та Північною Кореєю, готові до того, щоб у будь-який момент кинутися одне на одного. бути довго».

Песимістичний сценарій, на думку Портнікова, це «коли війська виходять на кордон, а жодної угоди взагалі немає, зіткнення починаються через 48 годин, ракетні обстріли розпочнуться за тиждень, як тільки Росія знову збирає ракети. Ми немов контролюємо всю нашу територію, ми вибили ворога звідусіль, включаючи також Крим, просто російські ракети тепер летять ще й до Сімферополя та до Донецька, знищуючи ці міста та стираючи їх із лиця землі».

Від УСІМ:

На жаль, В. Портніков не розуміє природу війни Росії в Україні, і саме тому відбувся загальником, відповідаючи на запитання, який устрій має бути в Україні після війни.


Нехай нас почує світ!

Чи ви додали свій підпис до Звернення?

ЗВЕРНЕННЯ ПРЕДСТАВНИКІВ СВІТОВОГО УКРАЇНСТВА Й НАРОДІВ, ЯКІ ПІДТРИМУЮТЬ УКРАЇНУ Й УКРАЇНЦІВ У ЇХНІЙ СПРАВЕДЛИВІЙ ВІЙНІ ПРОТИ РОСІЙСЬКОГО АҐРЕСОРА

Додайте свій підпис зараз!

Щоб додати ваш підпис, вишліть на ел. пошту ukrainainternational@gmail.com свої ім‘я та прізвище, вкажіть рід занять і посаду, а також місто, штат (регіон) і країну свого проживання.

ЩО ТРЕБА ЗРОБИТИ ПІСЛЯ ПІДПИСАННЯ ЗВЕРНЕННЯ

Leave a Reply

© 2017 - 2021 Ukraina, Inc. All Rights Reserved. No part of this site can be used without a hyperlink to a particular publication.  Newsphere by AF themes.