April 1, 2023

УСІМ | UWIN

Українська світова інформаційна мережа | Ukrainian Worldwide Information Network

Хто на нього уповноважений… Єрмак?

Посольство України в США з теґом #СтратегічнийДіалог оприлюднило анґлійською мовою наступну інформацію:

«У рамках діалогу із союзниками Глава Офісу Президента Андрій Єрмак та Головнокомандувач Збройних Сил України Валерій Залужний провели телефонну розмову з радником Президента США з національної безпеки Джейком Салліваном та Головою Ради США. Об’єднаний комітет начальників штабів генерал Марк Міллі.

Йшлося про важливість продовження надання Україні необхідної військової та фінансової підтримки, оперативну обстановку на фронті, оборону Бахмута та заходи, які вживаються для забезпечення стійкості позицій сил оборони на Донецькому напрямку».

Повідомлення проілюстроване фотографією, на якій зображено добре виспаного й самовдоволеного очільника ОПУ А. Єрмака, який дає якісь вказівки втомленому й виснаженому воєнними клопотами українському полководцеві, начальникові ГШ й Головнокомандувачеві ЗСУ В. Залужному.

Цілком лоґічно було б додати й друге фото голови Об’єднаного комітету начальників штабів генерала Марка Міллі з керівником апарату президента США… Як там його ім‘я? Ага, Джеф Зієнц (Jeff Zients). Немає такого фото? Шкода…

У посольстві повинні були б усвідомлювати дипломатичну недоречність такого фото, та й узагалі публічного вихваляння Єрмака, який, до того ж, «уславив» себе як токсична особа.

* * *

З коментарів у соцмережах

Валерій Прозапас: Якби Єрмак був щирий в своїй риториці і впевнений в діях на користь країни — то не ліз би в кожен кадр з Залужним як якась ревнива дружина.

Виглядає премєрзко, таке прінуждєніє к любві ніколи не перекреслить викрутаси з “розмінуваннями” та “розведеннями”, Оманом та “вигаданої від початку до кінця” історії зі зливом операції по затримці вагнерівців.

Я не знаю, чим це можна змити, точно не фоточками з Залужним.

Ну нема жодного пояснення чим таким може допомогти продюсєр Єрмак генералу Залужному, що постійно липне як той банний ліст гріти вуха біля Головкома.

Сексологиню якусь просуває на посаду військовим аташе, чи шо?

А може пропонує професійні консультації з розмінування?

Або невзначай цікавиться які там плани у ЗСУ щодо вагнерівців?

Та після епопєі в Золотому, оманських інвестицій та інших детективних історій, вигаданих від початку і до кінця – його на гарматний постріл до планів армії допускати не можна.

Задовбав.

Дмитро Биков: Тіньовий керівник країни Єрмак продовжує контролювати розмови Головнокомандувача генерала Залужного з Саліваном та Міллі.

І розповідає про це публічно.

Українські виборці дали абсолютну владу людям, які спочатку зливають спецоперацію по вагнерівцям, не готуються до війни, ігнорують усі попередження союзників, а потім перефарбувавшись у патріотів продовжують свою підкилимну гру із перетворення України на автократію.

Контролюють вони Залужного з однієї причини — він не доповів нікому (навіть союзники не мали даних) по захисту країни в перші години широкомасштабного нападу.
Йому це не пробачають, зняти не можуть, бо це викличе шалений резонанс. Скільки разів намагалися оббрехати і знищити його репутацію, але не вдалося.

Кроти і далі рулять країною. Небезпека не минула. Роботи попереду занадто багато.

Gen Bate: Коли Залужний повідомляє дворецькому ОПи, то мене бісить, а йогоя пам’ятаю один уже доповідав секретарці про операцію “вагнер” і його помножили на нуль, тепер черга Залужного?

А Єрмак, яку роль відіграє між головнокомандувачем і верховним головнокомандувачем, перекладач? особистий лікар? наглядач? третя сторона? дилер? чи хто?

Тамара Горіха Зерня: Що голова Офісу президента, особа, чиї посадові обов’язки обмежуються периметром будівлі на Банковій та внутрішнім двором за тією ж адресою, робить на конференц-колі Главкома із західними військовими партнерами?

Оборону Бахмута він обговорює.

Тобто на секретних переговорах присутня особа, яка підозрюється у шпигунстві на користь росії, злитті росіянам інформації у “справі вагнерівців”, розкраданні гуманітарних вантажів у особливо великих розмірах і багатьох інших злочинах.

Підозри можуть залишитися підозрами. Але безпрецедентне порушення субординації та перевищення службових повноважень — це факт!

Підбірку підготуввла Алла Степанова

Leave a Reply

© 2017 - 2021 Ukraina, Inc. All Rights Reserved. No part of this site can be used without a hyperlink to a particular publication.  Newsphere by AF themes.