February 7, 2023

УСІМ | UWIN

Українська світова інформаційна мережа | Ukrainian Worldwide Information Network

ПРО НИНІШНЮ РЕСПУБЛІКАНСЬКУ ПАРТІЮ США

1 min read

Вперше з початку війни опитування показали, що більшість (52%) пересічних республіканців проти допомоги Україні у війні.
Також 63% республіканських виборців за угоду з Путіним за рахунок поступки Україною частини території Росії.

Антиукраїнська пропаганда 24/7 Такера Карсона на FOX (а рядовий республіканець дивиться тільки цей канал), сімейства Трампів, раша-пропаганда зробили свою чорну справу.

Я просто констатую факт, що ця славна (колись) партія Рейгана і Маккейна перетворилася на Єдину Росію Путіна. Партія йшла до цього з 2016 року, а ще раніше – з революції Гінгріча (загугліть) 90-х.

Але також зазначу, що на 2023 р. Україна профінансована (45 млрд. дол.), а також є ленд-ліз як страховка-запобіжник.

Тому Україна має перемогти, поки при владі Байден (пересічні демократи в США абсолютною більшістю — за допомогу Україні).

Переможемо разом!

Олег Пономар

Від УСІМ:

Загалом Олег Пономар має рацію. Чого він не враховує, так це той факт, що ліворадикальне крило Демократичної партії складають колишні члени або нащадки колишніх членів Компартії США, серед яких проросійські настрої поширені не меншою мірою, ніж серед республіканців.

Як відомо, Барак Обама, син африканського комуніста, був, либонь, найлівішим президентом США. В роки його президентства, однак, проявилася орґанізація «Афроамериканці проти Обами», яка вважала, що президент недостатньо лівий. Лідерами цієї орґанізації були нащадки американських комуністів, зокрема — син свого часу дуже відомого в СРСР співака Пола Робсона, знаного в США не так як співака, а як радикального комуніста.

Leave a Reply

© 2017 - 2021 Ukraina, Inc. All Rights Reserved. No part of this site can be used without a hyperlink to a particular publication.  Newsphere by AF themes.