February 7, 2023

УСІМ | UWIN

Українська світова інформаційна мережа | Ukrainian Worldwide Information Network

СКАНДАЛ В УКРАЇНСЬКІЙ ДИПЛОМАТІЇ

1 min read

І все через того ж Андрія Єрмака?

В українському сеґменті соцмереж предметом активного обговорення стало призначення на посаду посла України в Болгарії Олесі Ілащук, яка не має жодного досвіду дипломатичної або іншої державної діяльності.

На її стор в ФБ вказується, що новий посол була фахівцем з питань обробки дорогоцінного каміння і є випускницею антверпенської Вищої ради з питань діамантів. Ніби-то це авторитетна організація, яка не є університетом чи освітнім центром, але надає певні освітні послуги.

В іншому профілі, який активно оновлювався, Ілащук позиціонується як «клінічний психолог, системно-сімейний терапевт, гештальт-терапевт, сексолог-консультант».

На телеканалі Еспресо призначення розкритикував Володимир Огризко, дипломат, ексміністр закордонних справ, зазначивши, що зазвичай для кар’єрного дипломата шлях до посади посла триває 20-25 років.

“Безумовно таке призначення – це великий демотиватор для українських послів та дипломатів, тому що посол, як і будь-який фахівець, виростає, а не створюється указом. Тобто це те, що створюється часом, досвідом, знаннями й таке інше.

Зазвичай для кар’єрного дипломата на це йде 20-25 років, тому можете собі уявити, наскільки цей шлях непростий. Скажу відверто, я б дуже хотів, щоб таких випадків у нашій історії не було в принципі, бо вони не додають нам жодних позитивних речей особливо під час війни й особливо — коли йдеться про країну, яка є членом НАТО та ЄС, бо це не те, що у даній ситуації робить нас сильнішими”, — наголосив В. Огризко.

Радіо НВ також поговорило з В. Огризком:

* * *

Олга Руда в коментарях до свого запитання повідомила подробиці, які пояснюють це бездумне призначення:

«Під’їхали нові подробиці показового скандалу з новим послом України в Болгарії.
Блогер Бондаренко повідомляє, що двоюрідний брат призначеної на цю посаду сексологині Ілащук Василь був головою НТКУ (за часів Віктора Ющенка, у 2008-2010 роках), а його першим заступником у ті часи – чоловік Оксани Білозір Роман Недзельський. Їхня невістка – Лариса Білозір (наразі нардепка групи «Довіра»), сват – Микола Кучер (наразі нардеп групи «Довіра»).

Бондаренко переконаний, що «Довіра» пов’язана з Андрієм Іванчуком, який є мультимільйонером, другом та «кишенею Арсенія Яценюка та Андрія Пишного» (новий голова НБУ та приятель Андрія Єрмака).

Також Бондаренко заявляє, що всі ці персонажі походять з досить впливового чернівецького земляцтва, куди входить і близький до президента Ілля Павлюк (Ілюша «Курятник»).

Цікаво, що двоюрідною сестрою Олесі Ілащук є дружина Івана Ринжука – чернівецького ринкового короля, якого не зуміли посадити за хабар у $250 тис.

“Саме він втягнув Олесю Ілащук в діамантовий бізнес, через що її викликали до слідчих. Вже після цих походів Ілащук й зайнялася аматорською психотерапією і почала працювати у британській школі”, – написав Бондаренко.

Сама ж панянка пообіцяла, що найближчим часом буде “ділитися подробицями свого досвіду та вмінь і навичок”. Їх, як вона каже, “вдалося отримати при навчанні на історичному факультеті та роки взаємодії з високопосадовцями інших країн і глибокого вивчення традицій та звичаїв наших друзів з Болгарії, а також інших країн та культур світу”.

Певно, має на увазі, що багато подорожувала та їла в місцевих рестораціях?»

«Всі профілі ця пані сексологиня вже видалила! Призначення її на посаду дипломата в Болгарії набув широкого резонансу серед українців! От тільки чи дослухається наш президент до цього?! Це справді зневага до інституту дипломатії!» — додає Любов Стефінін.

Не видалила. Один із своїх профілів вона просто замкнула:

Сергій Кошман іронізує:
«Чому вам не подобається майбутня посол України в Болгарії? Взагалі вважаю, що за такими людьми майбутнє. Як тільки бачу десь в соцмережах позитивну, активну, розумну жіночку —вона або нутриціолог, або косметолог, або сексолог. Іноді фітнес-тренерка. А якщо вона ще пройшла курси по гештальт шота там — це взагалі джекпот. Ідеальна кандидатка на будь-яку посаду. Тому дарма ви так».

Ось характерні записи, що залишилися на вичищеному профілі О. Ілащук:

А ось скріншот із відеокліпа О. Ілащук, запощеного Костянтином Андріюком:

До теми:

Проблема не в сексології. Чому Зеленський має звільнити щойно призначеного посла у Болгарії | Європейська правда

В МЗС прокоментували призначення Олесі Ілащук на посаду посла України в Болгарії

Ілащук Олеся Костянтинівна — Вікіпедія

Посольство України в Болгарії — Вікіпедія

В Youtube можна знайти також чимало цікавих матеріалів на цю тему.

Leave a Reply

© 2017 - 2021 Ukraina, Inc. All Rights Reserved. No part of this site can be used without a hyperlink to a particular publication.  Newsphere by AF themes.