February 1, 2023

УСІМ | UWIN

Українська світова інформаційна мережа | Ukrainian Worldwide Information Network

ОКОПНІ СВІЧКИ

1 min read

Зараз я вам продемонструю спосіб, як дуже легко можна допомогти нашим бійцям, до яких зимові холоди насуваються швидше, аніж до мешканців міст, віддалених від лінії фронту. Допомогти незалежно від того, донатите ви волонтерам чи ні. Допомогти з думкою про довкілля та циркулярну економіку.

На цьому дуже доширокомасштабновторгненному фото ми стоїмо разом з Михайлом Мозговим. Я — ще не сивий, а Михайло з тих пір майже не змінився. Тоді, в 2014-2015 роках, в спільноті фантастичних людей ми плели маскувальні сітки для фронту.

Нині, я займаюся тим, чим я займаюся, а Михайло знайшов десь книгу рецептів чарівника, вивчив алхімію і робить у себе вдома магію — окопні свічки. Це така немаленька штука, що спокійно горить годинами і бійці дуже їх полюбляють, розгрібаючи (особливо зараз), як гарячі пиріжки. Вона світить, гріє, зручна і завжди під рукою у великій кількості.

Тепер щодо кількості і того, як Ви можете допомогти. Довкіллю в тому числі.

Михайло виготовляє ці свічки сотнями штук і безкоштовно передає на фронт. Йому для виробничого процесу постійно потрібні: парафін/віск/огарки свічок тощо, в будь-якому стані з будь-якими забрудниками; консервні бляшанки — починаючи від кошачого корму і закінчуючи великими від ананасів чи собачих консервів.

Тобто, з цього моменту і до нашої перемоги над росією, всі залишки свічок та консервні бляшанки вказаних розмірів ви можете не просто викинути, загидивши природу, а дбайливо накопичити та передати Михайлу. В найкоротші терміни ця перероблена сировина поїде в окопи робити хлопцям маленьке тепле щастя.

Ось як окопні свічки виробляються і працюють.

Переможемо.

Антон Сененко

До теми:

Група «Окопні свічки» в соцмережах.

ЛЮДИ! ЯКЩО ВИ СПРАВДІ ХОЧЕТЕ, ЩОБ УКРАЇНА ПЕРЕМОГЛА У ВІЙНІ З РОСІЙСЬКОЮ АГРЕСІЄЮ, ВИ МАЄТЕ ПРОЧИТАТИ ТА ПОШИРИТИ ЦЕ: ПРИХИЛИТИ СВІТ ДО УКРАЇНИ — Стаття 2 – УСІМ

НЕ БУДЬТЕ БАЙДУЖИМИ! УПОДОБАНЬ МАЛО. ТРЕБА ДІЯТИ! ЗАЛУЧІМО МІЛЬЙОНИ! ОК РСУ (Орґкомітет Руху Світового Українства)

Leave a Reply

© 2017 - 2021 Ukraina, Inc. All Rights Reserved. No part of this site can be used without a hyperlink to a particular publication.  Newsphere by AF themes.