December 7, 2023

УСІМ | UWIN

Українська світова інформаційна мережа | Ukrainian Worldwide Information Network

УКРАЇНЦІ МАЮТЬ ПОКЛАДАТИСЯ ЛИШЕ НА СЕБЕ САМИХ І ВЛАСНІ ЗБРОЙНІ СИЛИ

1 min read

Президент США Джо Байден в ході нічної прес-конференції на голубом глазу чітко підтвердив, що на постійній основі перебуває в ліжку з Путіним.

Це звичайно алегорія, але давайте говорити відверто, що вночі США вустами Байдена відмовила нам, українцям, в членстві в НАТО принаймі на найближчі роки і в прямій військовій підтримці навіть у випадку прямого вторгнення РФ в Україну.

Водночас, якщо поєднати ці тези Байдена з виголошеними вчора в Києві держсекретарем США Ентоні Блінкеном, то стає очевидним, що нас примушують до беззастережного виконання Мінських угод, що означатиме повний перехід України під протекторат Кремля. Для цього нас залякують великою війною, ставлять ледь не перед фактом з дня на день прямого вторгнення, чим добивають і так ледь працюючу промисловість та вцілому економіку України.

Очевидно, адміністрація Байдена розмінює Україну, нас, українців, на підтримку Кремля в протистоянні з Китаєм.

Враховуючи всі ці обставини, мусимо усвідомити, що Україна як держава, ми всі, українці, нікому, окрім самих себе, не потрібні. Маємо жити виключно своїми національними інтересами! Поради, звичайно, слухати, за допомогу дякувати але робити своє, на користь своїм інтересам! Тільки так зможемо вижити в цьому цинічному і продажному світі, де зрада та відмова від зобов’язаннь та обіцянок є нормою…

Мусимо зупинити внутрішнє протистояння і сконсолідуватись навколо відродження промисловості, сільського господарства та економіки в цілому, адже їм заради досягнення власних інтересів потрібні великі потрясіння в нашій країні, а нам потрібна велика, могутня, розвинута і заможна Україна!

Ігор Мосійчук

Leave a Reply

© 2017 - 2021 Ukraina, Inc. All Rights Reserved. No part of this site can be used without a hyperlink to a particular publication.  Newsphere by AF themes.