June 7, 2023

УСІМ | UWIN

Українська світова інформаційна мережа | Ukrainian Worldwide Information Network

ШВЕДИ ПІДСТАВЛЯТЬ ПЛЕЧЕ УКРАЇНСЬКИМ ВОЯКАМ

1 min read

Швеція готова відправити своїх військовослужбовців в Україну, щоб допомогти українським військовим дати відсіч російським найманцям.
Таку заяву зробив міністр оборони Швеції Пітер Хултквіст, передає Sveriges Radio.
Міністр зокрема підтримав пропозицію країн Балтії провести навчальну місію під керівництвом ЄС в Україні.
У рамках цієї місії Швеція відправить в Україну офіцерів для навчання наших військових.

“Наша солідарність з Україною завжди має бути дуже чіткою”, – сказав глава оборонного відомства. За словами міністра, Швеція завжди надавала підтримку Україні.

“Ми бачимо в цьому важливу складову прагнення ЄС зробити свій внесок у забезпечення суверенітету України”, – завершив він.

Раніше про готовність відправити військових спеціалістів в Україну і навіть на Донбас заявили у Великій Британії.

Нагадаю що з огляду на посилення неадекватності та агресивності Росії, Швеція почала небувале для неї посилення своєї оборонної сфери, різко збільшила витрати на оборону, зокрема на посилення боєздатності своїх сухопутних сил.

А з огляду на “міграційну кризу” Путіна-Лукашенка – Швеція відновила обов’язковий призов до армії, дозволила службу в своїй армії для іноземців.

На фоні цього більш ніж дивно виглядає заява недавно призначеного Зеленським, нового міністра оборони України, Резнікова, про його намір повністю скасувати військовий призов в Україні.

Володимир Мартинюк

Leave a Reply

© 2017 - 2021 Ukraina, Inc. All Rights Reserved. No part of this site can be used without a hyperlink to a particular publication.  Newsphere by AF themes.